osijek_u_srcu je napisao/la:

StrilaNebeska je napisao/la:

Da 3 minute... Ma sviraj odma kraj.

Vidi cijeli citat

Bas sam gledao, 40 sekundi u sudackoj nadoknadi trajale izmjene i Zebec u 3:05 svira kraj... zar nije pravilo ako se rade izmjene u sudackoj nadoknadi da se onda vrijeme izmjena nadoknadi... od 36. sekunde nadoknade do 1:20 su trajale izmjene, a ovaj nadoknadi jos 5 sekundi... mada bi ovako ostalo da je produzio i 8 minuta, udarci prema golu 1(0):5(3)

Ja se zapravo slazem s vama, ali najiskrenije, da li ste vi stvarno dobili dojam da Slaven ide po pobjedu ?

Pristupio: 28.09.2011.
Poruka: 2.156
20. ožujka 2022. u 17:03

Kmečaona krenula, a utakmica im sa Osijekom za dva tjedna 😂😂😂😂

Jure07 je napisao/la:

Eto 11m nesviranih za Belupo, a teško da bi Krstanovic fulao, ali nepostojeće zaleđe se svira, bravi Zebec

Suđen gol aut

Poruka: 704
20. ožujka 2022. u 17:04

Nekada u pravilu je nadoknada uvijek bila 3 4 minute u utakmicama di nema vecih prekida u 2.pol, uglavnom pol minute za 1zamjenu. Sad ne 5 zamjena sa svake strane, ima VAR intervencija u prosijeku bar 2 3 u poluvremenu a nadoknade su i dalje 3 4 minute, rijetko kad su duze.

Recimo Hajduk Istra u Puli, 3 minute se gleda onaj gol na VARu bude 10zamjena i nadoknada 4min... smijesno

VanNostrand
VanNostrand
Pristupio: 19.01.2019.
Poruka: 883
20. ožujka 2022. u 17:05

Zbor akademika se skupio samo se još uvijek ne mogu dogovoriti dal da guraju penal nakon ofsajda ili 25 sekundi nadoknade.

canastra je napisao/la:

Rekao bi gospon. Blažičko prava promocija HNL-a.

Sva Kopićeva taktika se svodi na šta da Oršić i sreća junačka.

Do sad nisam kritizirao na taj nacin, ali zadnjih nekoliko kola se generalno igra kriminalan nogomet u HNL-u. Rekao bi prije svega jer ovi sa donjeg dijela tabele igraju za nista.

Zato se i dogadja to da Slaven nista sa Dinamom ne napravi, ni ne pokusava u 90. minuti ici na gol, jer ga iskreno nije briga. Lokomotiva pocne gubit 1, pa ubrzo 2-0 sa Hajdukom i nema nikakve borbe da se mozda nekako to izjednaci, jer fali motiva.

I jos onda sramotnije to da i Dragovoljac kojem je na papiru bar nesto znacila utakmica sa Istrom, zadnjih 10, 15 minuta grcevito brani besmislen bod.

Ovo je generalno zasad najdosadnije kolo ove sezone.

Poruka: 704
20. ožujka 2022. u 17:07

Statisticki Izet je napisao/la:

Naravno da ti je dosadno kolo kad je Hajduk pomeo loksu, da je loksa uzela bod kao na maksimiru sad bi likovao

20. ožujka 2022. u 17:13

Krumpirko11111 je napisao/la:

Mozda sam nesto propustio, ali utakmice 3, 4-0 gdje evidentno jedna ekipa lagano dodje do pobjede meni nije interesantna.

Dinamo je i s ovakvom nazovimo je igrom, bez problema danas mogao i vjerojatno trebao dobiti 2-0. Pa svejedno je ovo bilo uzasno dosadno.

Ako cemo bas o Hajduku, od utakmica koje sam pratio ove sezone oke je bila sa Sibenikom. Dobra je bila sa Rijekom (napeta, cvrsta, do zadnjih 5 minuta neizvjesna). Oke je bila sa Istrom ali prije svega drugo poluvrijeme jer je prvo bas bio pomor.

Uzasna sa Dinamom.

I relativno dobra i ona sa Slavenom. Bar se cinilo da Slaven nesto kao pokusava i kod 2-1 je nekako bar zatitrala neizvjesnost.

zaki
zaki
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.359

Ovih par momaka iz Kohorte nagraditi kartama do kraja sezone , i dati dres na kraju utakmice .