to meni nema smisla. imas petkovica koji to najbolje radi, ali njemu seres zbog toga. stim sto petko nosi jos dvojicu na ledima. meni je to tesko sranje.

Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 1.595
24. studenog 2022. u 17:10

Ovo je idealna utakmica za Budimira ( na žalost, Čolak nije otputovao ). Konstantno pritiskati i maltretirati golmana i stopere.

[uredio idemo - 24. studenog 2022. u 17:12]
Švaba Miškovac
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 3.655

Dosljednost, jednome se zamjera sto se povlaci u sredinu "ima to tko raditi" pa je vec godinama na ledu, a drugom se to tolerira i redovito je prva opciju u napadu.

Nije da nema slicnih primjera, vec sam usporedio slucaj Sosa i slucaj Rebic.

Vidi cijeli citat

Ovo mi je stota formacija od jučer. I sve su OK.

Livaja

Perišić    Pašalić   Majer

Brozović Modrić

Kanadu treba napasti. Ako remiziramo, idemo kući.

Kovačića vratiti za Belgiju da unese mir u sredinu.

[uredio Dabrić - 24. studenog 2022. u 17:28]
Brz i okomit nogomet
Sensation
Sensation
24. studenog 2022. u 17:29

ti likovi jurisaju kao bolesni, imat cemo prostor. ja bi ih pustio da jurisaju, i cuvao loptu. imati cemo sve na toj utakmici ako budemo imali muda. imat cemo masu kontri.

ali bas takvu utakmicu pocet bez kovacica nema smisla. on u engleskoj gdje sve ekipe jurisaju izgleda kao svemirski brod. toliko prostora osvoji sa jednim prodorom da je to bolesno.

znam da nije odigrao dobro zadnju, ali je u vecinu utakmica do zadnje bio jedan od boljih. osim toga, dalic moze mjenjati ovaj puta na vrijeme ako netko nije na razini.

Dabrić
Dabrić
24. studenog 2022. u 17:36

Sensation je napisao/la:

Kova se mora prestati skrivati iza igrača u pojedinim utakmicama. Nadajmo se da će cijela ekipa igrati riskantnije, s više vica u igri.

Nije problem i ispasti ako smo odigrali svoju igru, otvorno, napadački, s puno kretanja između linija, okomitih pasova itd. Neka nam i zabiju, mi ćemo zabiti dva.

[uredio Dabrić - 24. studenog 2022. u 17:37]
idemo
idemo
24. studenog 2022. u 17:38

Dabrić je napisao/la:

Livaja

Nisam za Livaju ( Petkovića ) u napadu jer oni ne rade takav pritisak na stopere i golmana. Obrana počinje od napada, što za njih ne vrijedi. Eventualno uvesti Livaju u zadnjih 20-30 minuta, kada Kanađani malo padnu, ako je nepovoljan rezultat.

24. studenog 2022. u 17:45

Ili cijela momčad radi pritisak ili se taj jedan igrač bespotrebno umara.

proljeće
cheeseburger_sa_siromm
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.07.2021.
Poruka: 179
24. studenog 2022. u 17:47

jucer su kanadjani pali zadnjih 20ak minuta i ostavili masu prostora. ako nama daju toliko prostora ja ne vidim razloga zasto mi nebi dobili ovu utakmicu