ako ima negdje dobar snimak ono kad Drogba zabije a Weinsteiger pada kao Bosko Buha pokosen rafalom~?

oboje se vide na tom snimku istovremeno-prejaka scena
na kraju ima i jedna dobra vijest,da Anderlcht ne ide u LP
´´opet penali nam nedaju uc´´´.... prvo partizan,sad celzi...
Navi3 je napisao/la:
heycnkes je kriv..odabere olu da puca penal koji u životu 2
penala nije opalio..a isto mu opet robben puca penal..neshvatljivo.
još schweini koji je razarač onako plasira loptu

Vidi cijeli citat
izjavio je da su igraci neki bili u strahu od odgovornosti
tu je Bajern vec izgubio bitku-rat
[uredio KORISNIK 007 - 20. svibnja 2012. u 19:35]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!