G14 je napisao/la:
alkatraz je napisao/la:
Nije ni cudno sto su se brazil i argentina prosetali u kvalifikacijama
Vidi cijeli citat
Tako to shvate oni kojima se nogomet svodi na Mesija i Ronalda, Brazil i Francusku. Mi kojima je nogomet nešto drugo shvatimo ovo kao potvrdu da je nogomet evoluirao do te razine da više nema nepobjedivih i nema izrazitih autsajdera. Rekao bih da je ovo dokaz da Azija ti nisu tako loši i možda najava onoga što sam već pisao, da bi baš među Azija tima mogli tražiti nekakav "dark horde" ekipe, pogotovo jer će praktički igrati na domaćem tlu.
Vidi cijeli citat
I ja pratim azijski nogomet , pa znam da su u banani
A i takvi su sposobni izbaciti peru
Kolumbija je kvalitetna reprezentacija ,ali su igrali katastrofalne kvalifikacije