3. HNL - istok

vitezslavonskeravni
vitezslavonskeravni
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.08.2025.
Poruka: 327
04. veljače 2026. u 07:26

Đuro Mišić, Zvone Filipović u Čepin. 

Josip Gačić, Miran Horvat, Roko Perković u Vardarac. Odlična pojačanja za ovu ligu. 

Kuš iz Slavije u Sesvete

SokolČikaleši
SokolČikaleši
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 1.106
05. veljače 2026. u 20:23

Cerna s pomješanim sastavom Vukovara 1-1 u prijateljskoj (igrali Elez, Kulušić, Shabani, Bulat,...).
Mali Morovičanin zabio strašan gol, nisam bio čitam s stranice njihove.

Doveli su dva napadača Damjanović dominirao u MŽNL OS-VK bivši igrač Cibalije i Osijeka 20 godina 13 golova u 15 utakmica i Jurakić iz 1.ŽNL domaći dečko msm da nije kvaliteta za ovu ligu, dva (neefikasna) otišla tako da ako malo poboljsaju napad uz vec cvrstu obranu trebali bi biti opasni i sigurni od ispadanja, a u obranu doveli poznatog golmana Ivana Marjanovića- Bebos "legenda" HNK Vukovar 1991 u ovom pohodu zadnjih 5 godina.


[uredio SokolČikaleši - 05. veljače 2026. u 20:25]
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
10. veljače 2026. u 09:31

Jel čuo iko kad počinje nastavak prvenstva?

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.365
10. veljače 2026. u 09:45

Navodno 28.2.

Ali isti izvor veli da je kraj 7.6. pa treba uzeti s dozom rezerve (ili će im ubaciti jednu srijedu u raspored), jer običaj je da sve završava najkasnije 31.5.

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
10. veljače 2026. u 10:17

Ma Srijedu će im ubacit, ko kad im ubace Srijedu da igraju kup, ne sječam se da je ikad ušlo u šesti mjesec, moguće al se ne sječam

SokolČikaleši
SokolČikaleši
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 1.106
10. veljače 2026. u 13:40

Bedem doveo par pojačanja prije svega u vezi- Igor Babić dobar igrač njihov bivši, Aron Smolčić bivši igrač Graničara i Cerne, još su 2-3 juniora iz Cibalije dogovorili ne znam točno imena

navijač11
navijač11
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.08.2025.
Poruka: 244
10. veljače 2026. u 14:51

Tko je najveci kandidat za ispadanje? Ako su se Cepin i Bedem dobro pojacali... Vuteks?

Mladost Vođinci i Sloga NG/Oriolik glavni kandidati za ulazak u 3nl istok

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.532
10. veljače 2026. u 15:01

SokolČikaleši je napisao/la:

Bedem doveo par pojačanja prije svega u vezi- Igor Babić dobar igrač njihov bivši, Aron Smolčić bivši igrač Graničara i Cerne, još su 2-3 juniora iz Cibalije dogovorili ne znam točno imena

Vidi cijeli citat

Pozdravljam ovo što šaljemo susjedima juniore, na obostranu je korist gdje se nama uče igrači igranju seniorskog nogometa, a Bedem bi trebao ostvarit primarno opstanak. 

Užasno je Bedem krenuo u sezonu, rekao bih da je djelovalo na totalni raspad ali kad su se uigrali i doveli na trenersku poziciju "omiljenog" odvjetnika našim navijačima - povezali su dobre rezultate i mislim da bi sigurno trebali biti ispred Vuteksa

 

mbule
mbule
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 4.115
11. veljače 2026. u 19:24

Vuteks ko Vuteks - spasi se svake sezone s malo jačim dotokom manjinskog novca. Za Bedem bi bilo šteta da klub takve tradicije ispadne iz lige.

S druge strane, Marsa i Slavonija su podnjeli zahtjev za licence + Vardarac kojem baš pozicija nije idealna za napredovanje u viši rang.

Marsonia u hodu riješava unutarnje probleme, jesenska ekipa je ostala na okupu + nekolicina igrača je na probi. Da Marsa nema tih svojih strukturalnih problema, rekao bi da su 80 % sigurno prvaci lige...ovako bit će interesantno, šteta samo što su kiksali prvenstveno u par domaćih tekmi.

Slavonija je vjerojanto trenutno stabilniji klub od Marsonije što se tiče organizacijske strukture, međutim mislim da igrački nisu kvalitetniji od Marse

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
12. veljače 2026. u 17:54

Marsonia se mora vratit u treču ligu, zamisli završi se stadion a oni još uvijek među amaterima u četvrtoj, mislim u četvrtom rangu natjecanja, imaš stadion a da igraš ovaj rang, nije to baš nešta , stadion za hnl a liga u kojoj igrači piju pivo i jedu kulen, i tamo koje kakva sela da ti gostuju i neznam ti šta sve ne

 

  • Najnovije
  • Najčitanije