Pratiteljnogometa je napisao/la:
NK Belišće objavio: Periša ostaje u crvenom dresu! Kako će ovo prokomentirati Sportalov MJozić?! Ustvari, ne zanima me mišljenje ovog "sedmosilca" koji svaku prigodu koristi da ocrni NK Belišće. Ne postoji u njegovom peru toliko crnila koliko je bilo sjaja u povijesti i koliko ga još čeka u budućnosti ovog, nadaleko poznatog nogometnog imena. I kada je teško, a što je prolazno, naprijed Belišće!
Vidi cijeli citat
Mijo koliko sam upratio nema ništa protiv kluba, ali je jedini novinar koji otvoreno pljuje sve uprave koje ne rade svoj posao i štiti igrače i trenere. Meni je osobno drago da je tako, idu mi na k.... s floskulama, skrivanjem problema pod tepih... isto se pisalo i o Marsoniji kad se štrajkalo i tako i treba biti. Ja bi osobno izbacio sve klubove iz lige koji ne ispunjavaju svoje obaveze. Dovedeš 10 igrača, obećaš im nešto pa to ne ispuniš, onda nemoj dovodit i igraj s juniorima ili onima koji žele igrat besplatno, zvao se ti Belisce, Cibalia, Dinamo ili Manchester United