Čestitke dečkima na prolazu dalje! Bilo je teško, jako teško, ali takva je sudbina. Mladi Gvardijol zaista postaje vrhunski igrač, možda i ponajbolji branič kojeg je hrvatska reprezentacija ikad imala, ali prerano je to za reći. No nije prerano skinuti mu kapu za sve učinjeno u ranoj fazi karijere a pogotovo sada kad je u vrhunskoj formi. Još jedna velika predstava i za nenadmašnog Modrića.
Bilo je malo nesigurnosti u Livakovića, ali spasio je mrežu pred kraj.
Posebne čestitke upućujem izborniku Daliću na odličnom vođenju s klupe svo ovo vrijeme.
Mislim da je sada svima pao težak kamen sa srca. A u osminu finala možemo, nadam se, odigrati odlično i ostaviti srce na terenu, i što Bog da. Za mene ovo je ispunjena misija. Neću još častiti epitetima jer treba ostati ponizan. Ali, još jednom hvala.