Varteks gubio 0-2 na poluvremenu od Podravine,preokrenuli u 95'

brewdoghc
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 1.106
10. ožujka 2024. u 16:50

Pitomača fino visila u prvom dijelu jer su bili nikakvi. Dinamo imal dva vrhunski izvedena slobodnjaka. Jednog golman skinul, drugi završil na prečki. U drugom dijelu totalna dominacija Pitomače, ali bez gola.

Znamdaklepostojim
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2017.
Poruka: 336
11. ožujka 2024. u 09:28

Ovaj rezultat Međimurje - Polet 2:2 izgleda sumnjivo.O Medimurju se piše samo s negativnim predznakom i onda ovo.Međimurje nema igrače koji bi mogli igrati na županijskoj razini.Kako je ovo moguće?Možda je netko gledao susret uzivo pa da nam malo pojasni.

11. ožujka 2024. u 19:51

Da li Pitomača namjerava ići u 2.NL?Imaju li uvjete za licencu,a i stvarnu ambiciju?

brewdoghc
brewdoghc
11. ožujka 2024. u 20:57

Rečeno već, ako se ukaže prilika da, ali s drugog mjesta 99% ne.

gelo85
gelo85
16. ožujka 2024. u 18:08

Rudar - Varteks 1-1

Prvo poluvrijeme beze nekih pravih prilika,pred kraj poluvremena imao Varteks jednu kontru 1 na 1 sa vratarem,ali je Kocijan obranio.

U drugom poluvremenu nešto bolji nogomet,imao Rudar slobodnjak na 16 metara,domaći se žale da je bilo unutra,ne znam,snimka će pokazati.Iz tog slobodnjaka kontra Varteksa i pogodak za 0-1.Zadnjih 20 minuta Varteks ima igrača više,Rudaru je isključen Radiković,no Rudar stišće i iz jedne gužve Ratajec poravnava za 1-1.Na samom kraju Varteks imao zicer za pobjedu ali nakon udarca glavom,lopta se od zemlje odbija preko gola,sve u svemu najrealnije ovih 1-1.

Polet preokrenuo protiv Pitomače za 2-1

co@ch
co@ch
Pristupio: 02.02.2016.
Poruka: 355
20. ožujka 2024. u 17:43

Da li je realno očekivati da ova liga od jeseni ima 12 ili 14 klubova? Obzirom na interes i prijave klubova iz 4.NL bj-kc-vt a isto tako i županijskih prvoligaša.

Kaj se događa u Međimurju?

Jukić doveo inozemna pojačanja, najavljivao napad prema vrhu, novi direktor Peršić isto svaki tjedan konferencije, a ono ćorak.

gelo85
gelo85
13. travnja 2024. u 10:02

Slabi su,a i Jukić bi se mogao zamisliti nad svojim postavama

Ti njegovi Zagrebaši su ništa posebno,Japanac smiješan,nije za taj nivo,Brazilac je jedino dobar.Od domaćih,meni osobno Senčar najbolji,Pejanović,malo prezeleni i fizički preslabi,Ivančić isto slabi fizički