Arsenal F.C.

123
...
126412651266
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
danas u 21:52

Bruno je odlican igrac, ali zbog godina ne bi trebalo ludovati s odstetom i ugovorom. 

Radije Rogersa malo preplatit. 

S Rogersom me brine to sto on opet nije klasicno krilo. Od zadnjih 50 tekmi za Villu je 34 odigrao na srednjem veznom (nasao, nisam provjeravao podatak). 

Moglo bi postati guzvovito u veznom redu...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
danas u 21:55

 Pa ne bi reka da je to ili ili. Zelimo Rogersa i Bruna

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
danas u 22:00

I meni se tako cini, ali to su dva teska posla i nije izvjesno da ce se ijedan zavrsit, a kamoli oba. Vjerujem da budzet nije mali, ali je ipak ogranicen i ako se budu morali odluciti da odu po jednoga od njih, onda radije Rogers...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
123
...
126412651266
  • Najnovije
  • Najčitanije