Arsenal F.C.

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.696
14. rujna 2025. u 17:44

I sta sad reci?

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.566
14. rujna 2025. u 17:58

Prestat ce ih srat prije ili poslije.

Ali najvaznije od svega, treba gledati sebe...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.926
14. rujna 2025. u 21:19

Ma bas to. Bar sada, kada imamo najpotentiji kadar unazad 15ak godina i vise, nema se smisla toliko zivcirati protivnicima.

 

Najvaznije je iskoristiti potencijal ovoga kadra i to me najvise zanima. Nadam se btw da ce ponajprije ozljede malo popustiti.

Ako to ispunimo e onda svaka cast onome tko nas bude mogao pratiti.🙂

Za mene smo mi prvi favoriti i ostali se moraju brinuti o nama🙂

Hejteri ce reci nismo osvojili ligu 20 godina, al jbg nije ni Liverpool nekih 30ak do Kloppa jel, negdje mora odcepiti.

Miriše na titule
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.257
16. rujna 2025. u 11:58

Danas Liga Prvaka. Bilo bi lijepo započeti sa pobjedom na vrlo neugodnom gostovanju.

Make Arsenal Great Again
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.534
16. rujna 2025. u 13:56

Prošle godine uoči starta ligaške faze sam napisao da bi remi bio skroz prihvatljiv protiv Intera i Atalante u gostima. Kad pogledam sad raspored, rekao bih da je bod skroz zadovoljavajuć kod Athletica i opet Intera, ostalo bi trebalo dobit.

Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.926
16. rujna 2025. u 17:10

Baskijski derbi

Miriše na titule
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.566
16. rujna 2025. u 19:07

0 kreacije ima ovaj vezni red. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.696
16. rujna 2025. u 19:31

Navodno su Artetu posjetili kamatari i zabranili mu nogomet koji je igrao na pocetku i da mora igrati kontrolirano sranje..

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.566
16. rujna 2025. u 20:04

Ricea treba izvadit jer ce za sljedeci faul dobit drugi zuti..

Madueke se trudi, ali fali kvalitete u zavrsnici.

Eze se jos ne snalazi na krilu. Trebat ce mu vremena. 

Zbog Zubija se vise nitko nece sjecat Parteya...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.566
16. rujna 2025. u 20:18

Bravo Gabi!

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije