Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 1.574
danas u 18:06

Njihov gošo dobio 9.7 ocjenu uz 13 obrana prema Sofi, da je kojim slučajem ostalo 2:2 čista bi to desetka bila po meni, dugo se netko tako nije nabranio protiv nas.

frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 5.927
danas u 18:07

Nikad više pohvalit na poluvremenu...drugo poluvrime igrali na po gasa jer su mislili da je završena prica...dobijes 2 gola uvuce se panika u ekipu...sva srica ljubi trossarda gol u zadnje vrime...havertz je u lošoj formi...lose postavljanje, realizacija ajme...na zimu triba dovest novu 9ku i jos jednog stopera u slučaju ozljeda

1.HAJDUK 2.HRVATSKA 3.ARSENAL 4.CELTICS
Luis Garcia
Luis Garcia
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 3.332

Pa dobro, mozda je par bilo impresivnih obrana, ostalo smo ga vise pogađali..

danas u 18:35

Dao bih Nwaneriju start protiv PSGa ili Southamotona.

Malo rotacije ionako treba ekipi. A i dobro bi nam dosao tu gladan igrac poput njega.

Opet, greska Artete sto ga i ranije nije uveo danas.

danas u 18:52

Sta mislite o sterlingu dosad?

Jesam li bija u pravu kad sam reka da on vise nije pojacanje ni za donji dio premiershipa?

Mrzim sve
Mrzim sve
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.497
danas u 18:54

A rano je to reci,nije ni dobio sansu..a imao je jedan dobar napad..

Mene brine Calafiori,lik je defenzivno los..

Uglavnom cudna tekma,zasluzena pobjeda i sve pohvale njihovom golmanu.

Ne slazem se da je Havertz u losoj formi,lik ihrao dosta dobro..

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
blaise091
blaise091
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 2.449
danas u 21:52

Havertza nece gol, ali to zazivanje nove devetke mi je smijesno. Opet ce igrat Havertz da dodje ne znam tko jer igra kako Arteta zeli, ne zeli okomitog napadaca, za to nam sluze krila. Havertz je jedan od boljih igraca ove sezone.

Nwaneri zasad top u cameo ulascima, Arteta nazalost kriminalno skrt po obicaju sta se tice minuta mladih. Po meni je treba uvest Lewis-Skellya umjesto Calfiorija, tu smo visili opasno. Calafiori zasad impresivan ofenzivno, korak prespor defenzivno, no to nije nista cudno. Velik je skok iz talijanske lige sta se tice brzine igre. Bit cu zabrinut ako takav bude na proljece.

Realno, s obzirom na sve ove sezone situacija je top. Idemo dalje po nove pobjede, s nadajmo se kojom minutom vise za Nwanerija i Lewis-Skellya.

[uredio blaise091 - 28. rujna 2024. u 21:52]