Barclays Premier League 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. svibnja 2012. u 21:48
Znaci umjetni klub diga trofej? Nes ti, s ovakvon bi ih ekipon i Kruno Jurcic vec ima par pod kaishom.

[uredio rumi - 13. svibnja 2012. u 21:49]
bog_osobno
bog_osobno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 3.923
13. svibnja 2012. u 21:49
Bravo City!!!
Bitno da one lopine nisu nista osvojili ove sezone
Jer nije sretan k'o puno ima,
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti,
sva blaga svijeta ništa ne vrijede,
jadan je onaj kog' vrag zavede,
pa cijeli život samo dukate na hrpu sprema,
đaba mu svega,
kad u duši mira nema
oKRamxII
oKRamxII
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2008.
Poruka: 2.253
13. svibnja 2012. u 21:51
Lomax je napisao/la:
I City je na naslov čekao manje od Schalkea

Čestitke njima, a i Arsenalu na popularnom Totteringham danu, i takvi su bolji od Tottenhama koji je sačuvao četvrto mjesto.
Vidi cijeli citat

i btw. Muamba na twitteru xD

[uredio oKRamxII - 13. svibnja 2012. u 21:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. svibnja 2012. u 21:53
Barrack Obama has announced that US defence spending will be cut to S660 billion a year, meaning that the USA no longer has the highest annual defence budget in the world.

That honour now goes to Manchester City.
San Lorenzo
San Lorenzo
Mali dioničar
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 9.633
13. svibnja 2012. u 22:03
Ova utakmica je preslik cijele sezone... na početku se činilo da će City lakoćom do naslova (baš kao u prvom pol.), zatim u drugoj polovici sezone upadaju u crnu rupu, United to koristi i skače na vrh tablice... a zatim, u zadnjih 5 kola/minuta se sve ponovno preokreće i City dolazi do naslova... Senzacionalan kraj.

Ovo je vjerojatno najuzbudljivija utakmica i sezona koju sam ikad imao prilike gledati.
Hvala šeiku Mansouru
https://www.youtube.com/watch?v=6WqNVfH-zNw
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.692
13. svibnja 2012. u 22:05
mato77 je napisao/la:
Ova utakmica je preslik cijele sezone... na početku se činilo da će City lakoćom do naslova (baš kao u prvom pol.), zatim u drugoj polovici sezone upadaju u crnu rupu, United to koristi i skače na vrh tablice... a zatim, u zadnjih 5 kola/minuta se sve ponovno preokreće i City dolazi do naslova... Senzacionalan kraj.

Ovo je vjerojatno najuzbudljivija utakmica i sezona koju sam ikad imao prilike gledati.
Hvala šeiku Mansouru
Vidi cijeli citat




Nema na čemu, Matthew. Reci mi, u kojem pubu se trenutno slavi? Ili si još na stadionu i loviš Tevezove gaćice? 
I'm not mean, you're just a sissy.
San Lorenzo
San Lorenzo
Mali dioničar
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 9.633
13. svibnja 2012. u 23:06
Valjda će ovaj naslov Cityja uvući još arapskih bilijunaša u svijetski nogomet, što ih više dođe, nogomet će biti zanimljiviji, a to je ono što svaki ljubitelj nogometa priželjkuje.
https://www.youtube.com/watch?v=6WqNVfH-zNw
casio111
casio111
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.07.2011.
Poruka: 1.057
13. svibnja 2012. u 23:09
Jel istina da je neki šeik ili šta već ponudija navijačima Cardiffa da će im kupit klub i upumpat 100 miljuna funti u njega ako ga preimenuju u blue dragons ili tako nešto i ako promine boje dresa i grb i sve to?
Bili vi to prihvatili?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
13. svibnja 2012. u 23:14
casio111 je napisao/la:
Jel istina da je neki šeik ili šta već ponudija navijačima Cardiffa da će im kupit klub i upumpat 100 miljuna funti u njega ako ga preimenuju u blue dragons ili tako nešto i ako promine boje dresa i grb i sve to?
Bili vi to prihvatili?
Vidi cijeli citat


normalno da da,nek kupi Zadar,nek ga nazove Zadar Blue Dragons, dosta mu je 3-4 milje €

bog_osobno
bog_osobno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 3.923
13. svibnja 2012. u 23:15
casio111 je napisao/la:
Jel istina da je neki šeik ili šta već ponudija navijačima Cardiffa da će im kupit klub i upumpat 100 miljuna funti u njega ako ga preimenuju u blue dragons ili tako nešto i ako promine boje dresa i grb i sve to?
Bili vi to prihvatili?
Vidi cijeli citat


nikada..

a je li istina neznam
Jer nije sretan k'o puno ima,
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti,
sva blaga svijeta ništa ne vrijede,
jadan je onaj kog' vrag zavede,
pa cijeli život samo dukate na hrpu sprema,
đaba mu svega,
kad u duši mira nema
  • Najnovije
  • Najčitanije