Barclays Premier League 2011/2012

KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
19. svibnja 2012. u 16:30
ian wright je napisao/la:
cudesa u Engleskoj: Villa bi Solskjaera, Liverpool Guardiolu, a Capello bi u Chelsea...



nevezano uz topic: Lippi je otisao u Kinu za 10 mil. eura godisnje  ... s ovakvim tempom, za 15 godina ce na ovom forumu neki novi klinci ratovati tko vise voli Sangaj Dragonse i Guangzou Red Devilse... i kako su svi za njih navijali oduvijek, jer je Guangzou uvijek bio ispravna autonomaska opcija, opiruci se centralizmu i diktatorskim carevima iz Pekinga... jos da se probije neki klub iz Harbina, pa da se stave potpisi "Manchuria is not China"
Vidi cijeli citat



jos kad Subasic ode branit u Gurangzou smak svijeta je neizbjezan
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. svibnja 2012. u 16:35
i prva šansa i Cole 1-0 za WHU
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
19. svibnja 2012. u 16:42
DeKo je napisao/la:
Top 10 pojačanja ove sezone:

10. Mikel Arteta – Arsenal
9. Michel Vorm – Swansea City
8. Yohan Cabaye – Newcastle United
7. Yakubu – Blackburn Rovers
6. Paul Scholes – Manchester United
5. Juan Mata – Chelsea
4. Nikica Jelavić – Everton
3. Demba Ba – Newcastle United
2. Sergio Aguero – Manchester City
1. Papiss Demba Cisse – Newcastle United
Vidi cijeli citat


Demba Ba - 16 golova u prvenstvu, doveden besplatno
Aguero - 23 gola u prvenstvu, u klubu koji je zabil 37 golova više od kluba u kojem igra Ba, doveden za 45 milijuna eura

I po kojoj logici je Aguero ispred njega na listi?
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. svibnja 2012. u 16:51

zabio je gol za naslov :)
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Bergaz
Bergaz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
19. svibnja 2012. u 16:57
Uh, dobro je Blackpool otvorio, West Ham se ipak malo sabrao i vodi 1-0.
Na lijevom beku igra čisti ofenzivac Taylor, Blackpoolu je jasno da je to rak rana i dobro su to iskorištavali, ali bez konkretizacije.
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
19. svibnja 2012. u 17:05
1:1 Ince, vrlo sličan pogodak kao i WH
Juventus, storia di un grande amore
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
19. svibnja 2012. u 17:07
skoro i 2:1 očistio WH sa crte
Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. svibnja 2012. u 17:10

ko ne navija za blackpool mama mu je peder!!

najzabavnija momcad premiershipa prosle sezone i poklon za overe na kladionici 

mada akademija je institucija, najdraze bi mi bilo da su oba kluba usla...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. svibnja 2012. u 17:11
ince, sin paula incea ako se ne varam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. svibnja 2012. u 17:15

riki, pod obavezno procitat danas sjajan clanak dezulovica u jutarnjem o cityu i onom finišu prvenstva!

covjek bi trebo pisat sport redovno, bio bi daleko najbolji sportski kolumnist na ovim prostorima... tesko im je zamjerat šeike, nakon sto se procita tekst, covjek pozeli kupit bananu 

stavit cu tu, ako objave na webu...

  • Najnovije
  • Najčitanije