danchy je napisao/la:
"Masovno se komentira..." 
Dortmund je lani izgubio naslov prvaka zahvaljujući vlastitim glupostima i kiksevima u dijelu sezone kad se nisu smjeli dogoditi. U odnosu na prošlu sezonu pojačali su se na nekim deficitarnim pozicijama i istovremeno nisu izgubili niti jednog važnog igrača, što se za Bayern ne može reći. Imaju najboljeg igrača lige, uzeli su superkup i opravdano je da ih se stavlja u uži krug favorita za naslov. Što je tu precijenjeno?
Vidi cijeli citat
Hahhahaa, pa eto, ti si ih najviše precijenio. Za Bayern se mora reći da je puno jači nego prošle sezone. Zdravi Neuer, Pavard i Hernadez u obrani, Perišić umjesto Riberya, Coutinho. Tečaj na kladionici ti je jako dobar pokazatelj. Ogroman value bet ti je ako tako smatraš,oplodi se i uživaj