Celtic FC

123
...
373839
...
414243
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
28. prosinca 2011. u 18:12

Koja ono muzika svira kad Celtic zabije gol na domaćem terenu?
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.08.2008.
Poruka: 6.695
28. prosinca 2011. u 20:36
ajmo Celtic pobjedom u najvećem derbiju na 1.mjesto ,nemože slađe 
diplomat
diplomat
Mali dioničar
Pristupio: 24.02.2009.
Poruka: 5.946
28. prosinca 2011. u 20:54
Jebote prije mjesec i pol je Rangers imao +12, a danas bi mogli bit na -2

Ajmo Celtic
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
28. prosinca 2011. u 21:40
riki_mo je napisao/la:

Koja ono muzika svira kad Celtic zabije gol na domaćem terenu?
Vidi cijeli citat


prije se ova koristila:

http://www.youtube.com/watch?v=v3JLeFmRYWw


a od prošle sezone:

Jast can't get enough - Depeche Mode


p.s. poluvrijeme 0-0 .. dobra utakmica, ali nema golova (još)
[uredio markoli - 28. prosinca 2011. u 21:42]
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
28. prosinca 2011. u 21:44
markoli je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Koja ono muzika svira kad Celtic zabije gol na domaćem terenu?
Vidi cijeli citat



a od prošle sezone:

Jast can't get enough - Depeche Mode


Vidi cijeli citat



to je ta, hvala velika :)
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
28. prosinca 2011. u 22:02
najveci derbi svijeta ovo
koju buku prave kao nitko
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2011.
Poruka: 1.110
28. prosinca 2011. u 22:08
Kakva dominacija Celtica!!!  
[uredio NEUNIŠTIVI - 28. prosinca 2011. u 22:09]
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
28. prosinca 2011. u 22:48
Pozdrav od Ledleyja!
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2011.
Poruka: 1.110
28. prosinca 2011. u 22:53
markoli je napisao/la:
Pozdrav od Ledleyja!
Vidi cijeli citat


sa -12 na +2  ,sada triba od utakmice do utakmice,jači smo dosta od rangersa,ko im ode Jela,propali su!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.10.2011.
Poruka: 373
28. prosinca 2011. u 22:53
Celtic vs Rangers 1:0, 53' Ledley   http://livetv.ru/en/showvideo/85141_celtic_rangers/ - pogodak Ledleya

Početkom 11. mjeseca Celtic je zaostajao 15 bodova za Rangersom, a sada je ispred njih 2 boda!! Ništa nije nemoguće! YNWA!!!

Can you hear the rangers sing? No-o-o, no-o-o
Can you hear the rangers sing? No-o-o, no-o-o
Can you hear the rangers sing? Can you hear a fuckin' thing?
No-o-oo-o-oo
[uredio PoorScouserLuka - 28. prosinca 2011. u 22:55]
123
...
373839
...
414243
  • Najnovije
  • Najčitanije