Da li Hrvatska gubi jedno mjesto u kupu UEFE od slijedece sezone?

Pristupio: 16.10.2002.
Poruka: 1.404
15. studenog 2002. u 09:55
"kako su Dinamovci tako lako primili dva gola na kraju. .................."

Ciro poslao sve u napad. Da u zadnje 2 minute zabije 3 gola. A jedva dali jedan gol u 88 minuta.

Nakon ove utakmice se ipak vidi da je Hajduk kvalitetnija momcad od Dinama. Unatoc pokupovanim zvijezdama (Olic, Balaban), a Hajduk sa nikad losijim napadacima, opet je Hajduk imao vise od igre protiv Fulhama. Hajduk je nadigrao Fulhama u Londonu. -Mislim da je rijec o kvaliteti trenera. Hajduk ima boljeg trenera.

A onaj lijevi bek (lijevo smetalo) u dinama (zaboravio sam i kako se zove), pa ono je klasicni igrac-koljac (kao hatunic u svoje vrijeme) . -Pa on nezna dodati loptu, a kamoli da bi centrirao. I nakon 5-6 pocenickih gresaka dodavanja, ciro njega drzi 90 minuta u igri.

zna li tko zasto Butina nije branio? -Nisam gledao pocetak utakmice.
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 8.488
15. studenog 2002. u 13:40
butina se ozljedio prije utakmice.hajduk je crvsci u usporedbi sa dinamom.na temelju fizickih predispozicija hajduk je znao fulhamu zabiti iz slobodnog udarca ili kornera dok dinamovi igraci bezkrajno tehniciraju i kombiniraju.
Poruka: 3.012
18. studenog 2002. u 18:26
buki jesi li ti bas 100% siguran da gubimo jedno mjesto u europi?
Pristupio: 12.11.2002.
Poruka: 258
20. studenog 2002. u 23:47
Da, Hrvatska od slijedece godine gubi jedno mjesto u kupu UEFA.A sto se tice tima koji ce biti cetvrti kod nas to je jako tesko prognozirati u ovom momentu,ima tu vise konkurenata(Zeleznik , Vojvodina , OFK , Obilic).Ja bi licno volio da to bude OFK Beograd jer imaju strasno mladu i talentiranu postavu(prosijek ispod 21.god.).Sad su u proslom kolu izgubili u gostima od Partizana 3-2 ali tek posto im je sudac iskljucio igraca ,a prije toga su jako namucili Zvezdu na Marakani ( 2-1 ).Imaju kvaliteta i volio bih ih vidjeti kako igraju vani.Nesto slicno ima i Vojvodina(dosta mlad tim) ali ja ne mogu da cijenim ekipu koja dozvoli sebi da u finisu utakmice za 9. minuta od 4-2 stigne do 4-5 .Pogotovu sto je to bilo protiv Partizana pa sad i dalje Zvezda zaostaje za njima.A posto je ovdje je slicna situacija kao u Hrvatskoj gdje,koliko mogu da procitam na ovom forumu,bi bilo mnogo bolje da Hajduk bude prvak nego Dinamo (za dobrobit hrvatskog nogometa)pa Partizan "ne bi smio" biti prvak to me je dosta zaboljelo.
U svakom slucaju odredjeni kvalitet postoji , a da li je on i dovoljan vidjecemo,nazalost, tek slijedece godine.
20. studenog 2002. u 23:51
"buki jesi li ti bas 100% siguran da gubimo jedno mjesto u europi? "

da,ali nogometna "inteligencija" u hrvatskoj (savez,klubovi,novinari) to jos nisu skuzili.

imas ovdje na linku trenutni poredak:

20. studenog 2002. u 23:53
zbog vrlo loseg rezultata iz 99`godine ce nam sljedece sezone trebati dobar rezultat u euro-kupovima (najmanje jedan klub u trecem kolu).
Poruka: 258
23. studenog 2002. u 09:43
Da,jer niko ko je plasiran iza YU nema vise nijednog predstavnika pa nas samim tim ne mogu ni prestici.
23. studenog 2002. u 12:20
izgleda da smo se malo prevarili.kako izgleda hrvatska zadrzava ove sezone 4 mjesta (srj 3).ocigledno ovogodisnji reultati tek sljedece sezone ulazu u koeficijent,tako da hrvatska gubi jedno mjesto u kupu uefe u sezoni 2004/05.evo i sluzbene tablice uefe za podjelu mjesta u euro-natjecanjima 2003/04:

Poruka: 258
23. studenog 2002. u 19:45
Bukovcane, mislim da nisi procitao sta pise u dnu te tablice(sezona 96/97 se vise ne racuna).E sad je pitanje da li je ovo stvarno mjerodavna tablica,jer cudno mi je da je tu 6 sezona(umjesto 5) i da nema tekuce sezone.Takodje mi nije jasno sta su oni plusevi i minusi sa strane( da li je to pad i napredak u odnosu na prethodnu sezonu).
U svakom slucaju ako se uzme u obzir ono sto pise u dnu onda,kako sam ja izracunao, i Hrvatska i SRJ ce imati po 4 predstavnika.
23. studenog 2002. u 21:18
izracunao sam ja sada takodjer zadnje 5 sezone (od 97/98 do 01/02) i mogu samo potvrditi rezultat na toj tabli uefe.meni se cini da je ta tabla mjerodavna jer se ipak radi o sluzbenoj stranici uefe.