Željan dokazivanja
Pristupio: 15.08.2021.
Poruka: 123
11. studenog 2023. u 23:24

Sudac iznimno loš. Mislim da nije krađa u pitanju. Jednostavno loš sudac što se moglo primijetiti s tribine. Grobničan i Radnik dvije jako dobre ekipe. Radnik ipak iskusniji danas s par ozbiljnih igrača. Grobničan dobar, šteta što je utakmicu zasjenio loš sudac i gostujućem treneru pokazao crveni karton zbog prigovora. Sebe stavio u prvi plan... Evo  komentar neutralnog gledatelja.

12. studenog 2023. u 08:09

Da li je netko upoznat koliki su proračuni u ovoj ligi?Nedavno sam čuo da Krk sezona košta 450 000 eura,što mi je malo nestvarno

hase
hase
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 2.088
13. studenog 2023. u 12:05

Nenad poskok je napisao/la:

To je onaj isti sudac koji je u Slavonskom Brodu izmislio penal za Marsoniu. Ništa čudno,

mbule
mbule
Poruka: 4.002
14. studenog 2023. u 08:47

Marsa - Karlovac 2:1

Tekma u kojoj je odlični Karlovac nezasluženo ostao bez bod(ova). Kako se moglo čuti, bolje su odigrali ovu tekmu, nego tekmu protiv Opatije koju su doma dobili. Jednostavno to je nogomet.

Marsonia puno bolje otvara tekmu i već nakon 20 minuta golovima Bognara i Bačića vodi 2:0. U narednih nekoliko minuta, mogla je Marsa i do trećeg gola, međutim Karlovac preko Budimira u 26.min smanjuje na 2:1. Do kraja poluvremena obje ekipe su imale svoje prilike, ali se rezultat nije mjenjao. U drugom poluvremenu, gosti nastoje doći makar do boda, ali tu ih je u par navrata zaustavio igrač utakmice, domaći golman Domović, dok je i Marsa imala nekoliko prilika za potvrdu pobjede koje nisu iskoristili. Definitivno jedna od boljih tekmi na Livadi, samo velika je šteta što je kiša koja je padala dobar dio tekme malo pokvarila dojam iste. Obje ekipe korektne, te sudačka postava nije imala težak zadatak na utakmici.

Gledatelja nekih 200-300, vjv je i loše vrijeme učinilo svoje, kao i osiguran prijenos na YT kanalu Marse uz dojaena sportskog novinarstva, gosp. Šebalja i legendu Marse Dinka Rosandića.

Gostima iz Karlovca puno sreće u nastavku prvenstva, a Marsa sasvim sigurno može opušteno odraditi još ova 2 kola do kraja polusezone koja je vjerojatno iznad svih očekivanja javnosti (ja sam prvi ugodno iznenađen, jer stvarno nisam očekivao ovakav rezultat). Prvo otići neopterećeno do Bjelovara, po makar bod, a onda domaćom tekmom protiv Jadrana i nadam se pobjedom zaključiti lijepu nogometnu jesen u Sl. Brodu.

Nećemo od muhe raditi slona.
Liga je izjednačena, svako svakoga može dobiti, svakome se može desiti loš dan, ali da je trenutno peto mjesto Marse iznenađenje, rekao bih da ne. Dovoljno je pogledati kadar Marsonije gdje ima jako puno kvalitetnih i iskusnih igrača.

Po meni je najveće iznenađenje Radnik koji čitavu jesen igra odličan nogomet, ugodno je iznenađenje i Grobničan koji za razliku od prošle sezone, ove pogotovo u gostima igra dobar nogomet i željni su nadigravanja.

Razočarenja svakako Bjelovar i Poreč. Ovi ostali klubovi su to realno gdje im je i mjesto.

od koga? Ja sam iz Poreča pa ne znam za te priče

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.