Željan dokazivanja
Pristupio: 25.06.2018.
Poruka: 419
10. svibnja 2024. u 20:14

Koji vizionarski potez trenera Opatije Bogolina. Samo par minuta nakon što je u igru ušao Baltazar Antun Bogolin- Balki, Opatija je povela.

Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.056
10. svibnja 2024. u 20:22

Kustošija 4:2 Jadran Poreč. Zanimljiva utakmica gdje je u prvom dijelu poluvrema Jadran bio bolji te došao do vodstva nakon kornera. Ali Kustošija se brzo vraća i na kraju poluvremena dolazi do vodstva nakon nepostojećeg kornera.

U nastavku domaćin bolji, gosti padaju sa snagom te do kraja utakmice padaju još 3 gola. Prvo Kustošija povećava u 87.minuti na 3:1, minutu nakon gosti smanjuju te u 94.minuti Kustošija zapečatuje pobjedu.

Tribine solidno popunjene, ali jedan "gospodin" sa svojim ponašanjem je kvario utakmicu.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.

Vidi cijeli citat
izvjestaj koda si gleda utakmicu na txt-u,strijelci,koji gospodin?

Pa napisao je, jedan. 😁

Sram ga bilo ako je prostačio sa tribine.

Raul2000
Raul2000
10. svibnja 2024. u 20:33

Ime gospodina ne znam, bio je u plavoj košulji mislim.

Strijelci Guja, Markelo, Petković, Mihaljević za Kustošiju te Gavrić i Ivetić za Jadran.

LazialZD
LazialZD
10. svibnja 2024. u 20:56

Kolika je udaljenost Opatija Kantrida ?

Zadar bi prijavia teren u Biogradu dok ne sredi imovinsko pravne odnose na Stanovima ali neke info govore da se more prijavit samo teren u županiji udaljen max 20km

pantigana je napisao/la:

Koliko jen točno on sudjelovao u pogotku? Čini se da je  pogodak bio na suprotnoj strani od one na kojoj je on...hm...ne mogu reći igrao, čak ni nastupao...bio na terenu da ne igraju sa igračem manje.