KKMD
Pristupio: 19.08.2004.
Poruka: 3.894
20. kolovoza 2023. u 00:21

Karlovac - Mladost 3:2. Zanimljivo i uzbudljivo na kraju, Karlovac brzo poveo golom Pamića pa se povukao, dominacija gostiju ali praktički bez prave prilike, a onda od 75. do 79. minute ludnica. Prvo Mladost izjednačuje iz penala, pa Karlovac za dvije minute opet vodi, a Mladost za još dvije minute opet izjednačuje.

Na kraju u 93. minuti Ribar nakon podosta sreće i "flipera" u šesnaestercu gostiju dobija idealnu loptu i pogađa za 3:2.

Oko 500 ljudi, odlična atmosfera, sudac malo pogubljen - nikad ne možeš bit siguran s tribina, ali po meni su gosti nevjerojatno oštećeni u 30. minuti, izgledalo je kao najčišći penal ikad, ali zato u 75. minuti nemam blage veze zašto je sudio penal, osim da kompenzira raniji propust, nisu ga ni gosti u startu tražili, bio sam kraj navijača Mladosti koji su bili ludi od bijesa nakon 30. minute a za ovaj penal su se i sami čudili od kuda.

CetvrtoPoluvrijeme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2023.
Poruka: 21
20. kolovoza 2023. u 03:32

Može li mi netko objasniti Hrvace - Trnje 0:4? Je li Trnje drastično jače u odnosu na prošlu sezonu ili Hrvace drastično slabiji?

Zašto ne pišeš ,da je golman Karlovca trebao dobiti crveni,a ne žuti,

Isto sudac daje Mešnjaku žuti karton,na intervenciju 4 suca( smeće jedno) a Pamić mu jebe mater i nereagira

KKMD

Kao što sam i rekao - klasični penal. Jednako kako dosuđeni penal nije bio ni "p" od penala.

O ostalim stvarima nisam kao ni o tome da su vaši na čelu s trenerom kukali od prve minute za svaki start, tako da ne čudi da je to na kraju akumuliralo karton. Dobio ga je i predstavnik Karlovca, a Pamić nije jer se javio 2-3 puta tokom utakmice. I neš ti strahote, trener je dobio žuti karton 😂 To je odlučilo utakmicu! 😁

Za golmana ne govorim ništa jer ne mislim da je bilo nešto. Da je odmah igrao rukom ili legao na loptu bio bi crveni, ali nije, do trenutka kada je to napravio više nije bio zadnji igrač jer su se vratila još barem dva igrača Karlovca.

Bili ste nabrijani i to je razumljivo jer je ono u 30. minuti stvarno bio penal ko kuća, ali to vam je vraćeno nepostojećim penalom a ostatak vremena je suđenje bilo ujednačeno i bez navlačenja uz par grešaka s obje strane.

Ali dosad ste se već mogli i ohladit malo, siguran sam da je i tebi jasno da sudac koji vas želi krast neće u 30. minuti ne svirat onakav penal, a onda u 75. svirat ono kaj je svirao. Kao što rekoh bio sam neposredno uz vas na tribini i sami ste se iščuđavali. Jednostavno se pogubio a onda išao kompenzirat (što je za suca još gore jer ima dvije goleme greške umjesto jedne).

[uredio KKMD - 20. kolovoza 2023. u 11:45]
Marsonia
Marsonia
Pristupio: 06.09.2007.
Poruka: 705
20. kolovoza 2023. u 11:40

Jel bio netko, odnosno je li na forumu netko tko je bio na Marsi? Vidim na videu slavlja da je bilo, jer nas uvijek i svugdje ima 😎. Kakvi su dojmovi?

Mislim da nije ista stvar suditi penal u 29 minuti ili u 75 minuti

Ako si ti vidio da su još dva igrača Karlovca bili iza golmana, svaka ti čast,bilo bi dobro da vidimo snimku

KKMD
KKMD
20. kolovoza 2023. u 12:06

Buško blato je napisao/la:

1. Isto svakako nije, ali kome bi više štetilo ili pogodovalo je stvar koju u biti ne znamo ni ti ni ja, no meni se čini da bi svaki domaćin koji vodi 1:0 na pitanje hoće li penal protiv sebe u 30. ili 75. minuti izabrao 30. 😉 A garancije nema, možda bi da ste imali penal (i zabili) u 30. minuti možda na kraju vi dobili, a možda bi bilo 4-1 za Karlovac.

2. Ne u startu akcije/kontre, ali u trenutku kada je akcija prekinuta. Nije golman iste sekunde legao na loptu. Ali slažem se za tu situaciju da bi bilo dobro vidjet snimku i šta se sve događalo.

p.s. I da dodam, nemam problem reć kad je sudac navlačio za domaće, ali nemam ni najmanje dojam da je tako bilo jučer. S tribina ne možemo opet ni ti ni ja garantirat šta je bilo. Događalo mi se i da na TV gledam pa sam siguran u nešto, čak i nakon prve snimke, pa onda drugi kut pokaže da i nije bilo tako. Možda je sudac bio u pravu i u 30. i u 75. minuti. Ja mislim da nije, ali da sad baš možemo stavit ruku u vatru da smo mi sa 70 metara udaljenosti vidjeli bolje... Izgledalo je kao penal čist ko suza u 30. minuti i nepostojeći penal u 75. minuti, ali pogotovo ovaj prvi nam je bio itekako udaljen. Ako si bio među glavnom ekipom iz Ždralova onda smo sjedili na drugoj polovici stadiona, koji još ima atletsku stazu. Sudac je bio na tri i pol metra. Ali poanta je bila da vam sudac koji vas je htio krast sigurno ne bi u 75. minuti svirao onakav penal.

[uredio KKMD - 20. kolovoza 2023. u 12:16]