Pristupio: 03.06.2021.
Poruka: 84
20. kolovoza 2023. u 13:32

Belišće-Opatija 1:1

Za neke sigurno iznenađenje remi Belišća protiv favorita i vrlo iskusne  Opatije koji i sami najavljuju borbu za 1.mjesto. Hrabro su igrači domaćina ušli u utakmicu i nakon 90 minuta rezultat realan.Ovo je bio susret najstarije ekipe lige, Opatije, protiv jedne od najmlađih ekipa, Belišća

Belišće u  odnosu na prošlu sezonu sa 5 novih igrača, ali sa potpuno novim pristupom i načinom igre, gdje se vidi "rukopis" trenera Gavrića. Nakon stvarno dugo vremena belišćanska publika je bila zadovoljna prikazanom igrom.

Dodatni optimizam budi i mladost ove ekipe. Prosjek godina prvih 11 je 22,3 .Najstariji Vrdoljak 30 godina, Anočić 25, Gvozdenović 24 , a ostalih osmorica svi između 19 i 23 godina.

Zadnjih 20-tak minuta izlaskom Anočića i Vrdoljaka, Belišće je imalo 21,45 prosjek godina!

Prosjek godina u jučerašnjoj utakmici prvih 11 Opatije je 27,9. Junuzović 37, Prskalo 36, Grbac 33, Marshall 33, Kukoč 32, Ayaji 28 godina.....ušli u 2.pol. i Pejanović 31, Malinić 27 godina.....

20. kolovoza 2023. u 13:59

Hvala za izvješće iz Belišća. Još bih pitao sto se događalo da je odmah po završetku utakmice pomoćni sudac utrčao pod trbine?

Marsonia
Marsonia
Pristupio: 06.09.2007.
Poruka: 705
20. kolovoza 2023. u 14:00

Belišće je ugodno iznenadilo, uvijek na početku sezone bude priča o kao nekakvom raspadu, ali tradicija kluba i okruženje uvijek dovedu do dobrog rezultata. Tako da ništa od lagane tekme u Brodu za vikend 😉

Vidi cijeli citat

Vjerovatno da izbjegne verbalne delikte, jer su ga ovi najglasniji domaći navijači uzeli na zub zbog nekoliko sumnjivih odluka.

Poruka: 525
20. kolovoza 2023. u 14:22

Brođani, hoće li Marsa ove sezone prenositi svoje domaće utakmice?

Marsonia
Marsonia
Poruka: 705
20. kolovoza 2023. u 17:40

Pred kraj prošle nisu. A onda su i zabranili komentare na službenoj stranici. Ljudi ne vole da ih se kritički spominje, tako da stvarno ne znam

khaleesi
khaleesi
Pristupio: 06.08.2020.
Poruka: 714
20. kolovoza 2023. u 20:25

kako se navlačilo za Belišće doma lani, tako će 2x gore ove godine biti u - Karlovcu!

Styvesant
Styvesant
Poruka: 84
20. kolovoza 2023. u 21:24

khaleesi je napisao/la:

Nešto si gadno pobrkao klubove za koje se navlacilo doma. Ili nisam shvatio tvoju ironiju ili sarkazam.Ili prosvjetli nas na kojoj od domaćih utakmica se navlacilo za Belišće. Jesenski dio Belišće završilo na diobi 3.i 4.mjesta sa Bjelovarom.

14.kolo Belišće- Zrinski 1:2

Na utakmici protiv Ždralova sviran jedini penal za Belišće tokom cijelog prvenstva i tu su na zadnjem.mjestu po broju penala.penal je bio opravdano dosuđen.

Na kojoj utakmici se navlacilo za Belišće.Mozda misliš na utakmicu protiv Dugog Sela i domaćeg poraza 0:5?

Ili na domaći poraz od Jurjevca 1:2  i  poništen regularan.gol Belišća čija snimka još kruži internetom.

KKMD je napisao/la:

Karlovac - Mladost 3:2. Zanimljivo i uzbudljivo na kraju, Karlovac brzo poveo golom Pamića pa se povukao, dominacija gostiju ali praktički bez prave prilike, a onda od 75. do 79. minute ludnica. Prvo Mladost izjednačuje iz penala, pa Karlovac za dvije minute opet vodi, a Mladost za još dvije minute opet izjednačuje.

Na kraju u 93. minuti Ribar nakon podosta sreće i "flipera" u šesnaestercu gostiju dobija idealnu loptu i pogađa za 3:2.

Oko 500 ljudi, odlična atmosfera, sudac malo pogubljen - nikad ne možeš bit siguran s tribina, ali po meni su gosti nevjerojatno oštećeni u 30. minuti, izgledalo je kao najčišći penal ikad, ali zato u 75. minuti nemam blage veze zašto je sudio penal, osim da kompenzira raniji propust, nisu ga ni gosti u startu tražili, bio sam kraj navijača Mladosti koji su bili ludi od bijesa nakon 30. minute a za ovaj penal su se i sami čudili od kuda.