spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Raul2000
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.854
02. rujna 2023. u 20:24

Jadran 0:4 Mladost. Zaslužena pobjeda gostiju koji su od 1.minute zagospodarili terenom i pokazali zašto su jedan od favorita za sami vrh prvenstvene ljestvice

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.

Split1912 je napisao/la:

Poslije im je 0-0 stajalo neko vrijeme, ne znam di je zapelo, ali nije bilo nikakvih prekida.

Čudna utakmica, Karlovac rano poveo i imao kontrolu cijelo poluvrijeme uz još dosta šansi, onda se potpuno povukao, Jadran brzo izjednačio u drugom ali se Karlovac nastavio braniti i onda krenuo zadnjih 20-ak minuta, na kraju dva totalno glupa gola s obje strane za 2-2, prvo gostujući golman ispušta čistu laganu loptu, dolazi do našeg kojeg ruše i penal i crveni za 2-1, a onda umjesto mirnog kraja Jadran s igračem manje koristi to da najiskusniji Bunoza i golman ne znaju tko bi uzeo loptu pa je uzima gost i zabija za 2-2.

09. rujna 2023. u 19:03

Jel ima sazetaka ove godine na maxsportu?

Krasna zemljo Istro mila dome roda hrvatskog 🇭🇷
Pratiteljnogometa
Pristupio: 07.06.2022.
Poruka: 525
09. rujna 2023. u 20:07

Tužno je i žalosno gledati, čitati, slušati kako iz tjedna u tjedan NK Belišće gubi i sve više pada i pada. Nadam se da će tome uskoro doći kraj!

11. rujna 2023. u 08:30

Nisam bio, ali od nekolicine domaćih ljudi sam čuo samo pohvale za Marsoniu. DS je u početku imalo 2-3 prilike, da bi ih gol Marušića jednostavno presjekao. Nakon tog gola su još imali 1-2 prilike, da bi ih Mahmutović s 2 brza gola dokrajčio. Do kraja tekme nije više bilo nekih značajnih šansi.

Iskreno očekivao sam više od DS, jer nisu toliko loša ekipa, a i s obzirom na prošlogodišnje rezultate. Nadam se da će ih i rezultat krenuti, te da će do polusezone ipak biti u mirnijem dijelu tablice.

Što se tiče Marse, mislim da ni najveći optimisti u klubu nisu mogli zamisliti 9 bodova iz prva 4 kola (od tog 3 tekme vani). Nadam se samo da će se pozitivna situacija u klubu nastaviti, a ne kao inače u drugom dijelu jeseni krenuti sa slobodnim padom. Isto tako kako je krenuo, Mahmutović sigurno ide prema tituli prvog topnika lige. Samo sada i ne trebaju ljudi u i oko kluba srljati s nekim najavama o tituli i slično, nego bolja solucija je konsolidacija kluba na svim razinama i postizanje neke stabilnosti.

Iduće kolo Hrvatski Dragovoljac doma, s obzirom na sve, Marsa je favorit, ali bit će čupavo. Uz pravu posjetu, nadam se i da stižu nova tri boda na konto.