Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 2.991
17. studenog 2023. u 23:11

Bagra je napisao/la:

Nisam dugo komentirao na forumu, ali moram se osvrnuti da sramotno sudenje na danasnjoj utakmici Bjelovar-Marsonia 2-2.

Sutkinja iz Zagreba totalno izgubljena, igrac Bjelovara ide sam na golmana, Barisic iz Marsonije ga faulira s leda, samo zuti karton. Iz sljedece akcije pada gol za Marsoniju. Nakon toga niz nedosudenih faulova za obje momcadi. Isto tako u drugom poluvremenu 2 igraca Bjelovara dobijaju zute kartone zbog prigovora, a 3 igraca Marsonije nakon jos gorih psovki i prigovora prolaze bez kartona. Kod zadnjeg gola faul izveden skoro 10m od mjesta gdje je prekrsaj, koji je vrlo upitan dali je uopce bio jer je igrac Bjelovara odnio prvo loptu. Da je tako odusdila u Brodu, Plocama ili negdje drugdje mislim da do sutra ne bi izasla iz svlacionice. SRAMOTA!

Vidi cijeli citat

Pomalo si nerealan ali okej. Ono nije start za crveni karton, Barisic mu stavio ruku na rame, ovaj pao kao da ga je snajper pogodio. To se dogodilo u 47. minuti, gol ste dobili u 54. Dobili ste 2 žuta kartona, prvi čisto opravdano zbog prigovora, mogao je ladno popiti odma i drugi jer je nastavio psovati, drugi žuti ste dobili za start iz kojeg je pao gol. Faul je upitan, a ovo je stvarno cjepidlačenje, faul bio 2 metra u jednoj polovici kod centra, izveden 2 metra u drugoj polovici preko centra. U 90.minuti debil Bognar je isto trebao dobiti drugi žuti za preseravanje i negodovanje

Zgboyss
Zgboyss
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 19.04.2021.
Poruka: 68
18. studenog 2023. u 00:16

Gledam sad snimku i mislim si kaj je s tobom, zadnji čovjek obrane dovoljno je malo da ga primi, i nije stavio ruku na njega nego ga je povukao. To ne može biti žuti nikad. Sabinica vadi žuti, pa pritisak Bj, vadi crveni, pa pritisak marse vadi žuti.

Morao bih pogledati cijelu tekmu da bi vidio suđenje, ali nerealno je reći da je to prekršaj za žuti karton. Isključi se iz sporta ako tako misliš.

brewdoghc
brewdoghc
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 1.217
18. studenog 2023. u 09:07

Da je dala crveni, nikom niš, ali i Bagra je nerealan. Kak je kolega rekao, od tog trenutka pa do gola je prošlo skoro 10 minuta, a ne da je gol pao iz sljedeće akcije. Drugi gol, ajd na centru, sudi, gotova je tekma, ali eto, iz tog faula bio/ ne bio, nažalost pao je gol. Ali opet, nisu ukrali 10m već 4-5.

Suđenje je u svakom rangu kriminalno i nema nam spasa. Gledam ove moje u 3.hnl sjever, par puta te sjebu, pa ti par puta pomognu, a kak mi se čini, sve se svodi na ne znanje sudaca ili još gore, potkupljivanje.

Kak mi je rekao jedan frend koji je prije sudio, nema tog suca koji ne uzme lovu, svi uzimaju.

Tak da mi se i seoski fudbal već lagano počeo gadit. Od lige prvaka i eura i svjetskog odustao odavno, pogledam tu i tam, ali i seoski fudbal ide tim putem. Sve je to postalo odvratan biznis u kojem vladaju kriminalci i lopovi, a na terenu im se pridružuju glumci i padavičari.

[uredio brewdoghc - 18. studenog 2023. u 09:09]
18. studenog 2023. u 10:51

Zgboyss je napisao/la:

Da je dala crveni niko joj nema šta prigovoriti, ali za mene to nije crveni, pobogu igraš nogomet, pogledaj 2-3-10 puta snimku, jedva ga je dotako ovaj jedva dočekao baciti se ko svinja u blato, zato nam i propada nogomet, svi ko balerine, a kad ga netko stvarno udari, onda mu nije ništa, diže se i ide u šakački obračun, takvi su danas manekenčići.

18. studenog 2023. u 10:57

Inače kad te netko povuče s leđa, valjda padaš na leđa, kad te gurne , padneš naprijed, super jednostavno za procijeniti neću reći simuliranje nego prenaglašavanje faula, jbt u noćnom klubu te 40 puta u 10 minuta ovako "zakače" pa se ne sjećam da se netko baca po podu