El Clasico

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
27. travnja 2011. u 22:32
messsssssiiiiiiiiii
ćosić baca mikrofon od oduševeljanja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2007.
Poruka: 9.585
27. travnja 2011. u 22:32
pet komada pet komada to je naša  nada
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2010.
Poruka: 1.177
27. travnja 2011. u 22:32
To bi bilo to, patite Madrižani! Leo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2009.
Poruka: 333
27. travnja 2011. u 22:32
messiiiiiiiii messiiiiiiiiiiiiii SRAM TE BILO !!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.03.2011.
Poruka: 3.862
27. travnja 2011. u 22:32
Tjeri Anri je napisao/la:
Suarez07 je napisao/la:
nakon ovakve postave Reala veceras, nek netko se usudi rec da je Mourinho najveci
Vidi cijeli citat

murinho je najveci
Vidi cijeli citat


destruktivac nogometne igre...slažem se
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
27. travnja 2011. u 22:33
mou pokisao.. ovo je jednostavno majstorski potez.. naklon do poda..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
27. travnja 2011. u 22:33
uuu Messi  kapa do poda.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.389
27. travnja 2011. u 22:33
Messiju treba dati žuti za ovo...tako se narugati cijeloj obrani Reala, školski primjer nesportskog ponašanja
227398
ivanm
ivanm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2010.
Poruka: 4.499
27. travnja 2011. u 22:33
ajmooooooooooooooooooo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 2.708
27. travnja 2011. u 22:33
Samo za ronalda ha ha