El Clasico

bog_osobno
bog_osobno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 3.923
27. travnja 2011. u 23:38
szlaja je napisao/la:
Crveni su trebali dobiti prvo Marcelo zbog namjernog gazenja po Pedru, a posle i Adebayor - ono je za Haaga
Vidi cijeli citat


ali zato nije trebao dobiti pepe..a da tog sranja nije bilo nebi nista od svega toga bilo..sudac je ujebo utakmicu..nitko protiv barcelone ne moze zavrsiti sa 11 igraca..
bravo za suce 

nego..jel negdje u pravilima stoji da messi ne smije dobiti ni zuti karton?
lik je napravio 10 prekrsaja na utakmici i nista
Jer nije sretan k'o puno ima,
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti,
sva blaga svijeta ništa ne vrijede,
jadan je onaj kog' vrag zavede,
pa cijeli život samo dukate na hrpu sprema,
đaba mu svega,
kad u duši mira nema
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2007.
Poruka: 9.585
27. travnja 2011. u 23:38
kmekmekme
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.02.2010.
Poruka: 3.361
27. travnja 2011. u 23:40
Cavani je napisao/la:
tika taka je napisao/la:
štimac nema pojma, realovac jedan hihihihihihi....
IFFHS, Top 10 najboljih sudaca za 2010. godinu:



Vidi cijeli citat

IFFHS?
Vidi cijeli citat

  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.05.2009.
Poruka: 3.805
27. travnja 2011. u 23:40
szlaja je napisao/la:
Crveni su trebali dobiti prvo Marcelo zbog namjernog gazenja po Pedru, a posle i Adebayor - ono je za Haaga
Vidi cijeli citat
nije, tamo te osude ako se braniš.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
27. travnja 2011. u 23:40
To Barca!!!! To naši!!!! MI-SMO-BAR-CI-NI, BAR-CA JE NAŠ!!!!!
szlaja
szlaja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.10.2002.
Poruka: 4.574
27. travnja 2011. u 23:41
bog_osobno je napisao/la:
szlaja je napisao/la:
Crveni su trebali dobiti prvo Marcelo zbog namjernog gazenja po Pedru, a posle i Adebayor - ono je za Haaga
Vidi cijeli citat


ali zato nije trebao dobiti pepe..a da tog sranja nije bilo nebi nista od svega toga bilo..sudac je ujebo utakmicu..nitko protiv barcelone ne moze zavrsiti sa 11 igraca..
bravo za suce 

nego..jel negdje u pravilima stoji da messi ne smije dobiti ni zuti karton?
lik je napravio 10 prekrsaja na utakmici i nista
Vidi cijeli citat

Pola Realove ekipe su psihicki bolesnici,predvodjeni Pepeom. Zao mi samo Casillasa

05.06.1998.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2011.
Poruka: 222
27. travnja 2011. u 23:41
szlaja je napisao/la:
Crveni su trebali dobiti prvo Marcelo zbog namjernog gazenja po Pedru, a posle i Adebayor - ono je za Haaga
Vidi cijeli citat

a u hagu bi dobio 40 godina zatvora
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.03.2009.
Poruka: 387
27. travnja 2011. u 23:43
plavi9 je napisao/la:
szlaja je napisao/la:
Crveni su trebali dobiti prvo Marcelo zbog namjernog gazenja po Pedru, a posle i Adebayor - ono je za Haaga
Vidi cijeli citat
nije, tamo te osude ako se braniš.

Vidi cijeli citat

naci opet bi madrid popusio 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2011.
Poruka: 222
27. travnja 2011. u 23:43
ivanm je napisao/la:
Tjeri Anri je napisao/la:
ivanm je napisao/la:
Tjeri Anri je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
cuj ovih pobijedio je nogomet HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH reko bi veliki und, i ja bi se slozio
Vidi cijeli citat

ako je nogomet dodavati se na svojoj polovini i na centru i stvoriti jednu pravu priliku(do crvenoga) slazem se i ja da je pobjedio nogomet
Vidi cijeli citat


šteta, bilo bi bolje da je pobjedio pravi nogomet...sa 9 igrača u vlastitom 16-ercu
Vidi cijeli citat

rugao se lonac loncu a oba su crna... ako si zato cuo.inace oba kluba igraju lijep nogomet al za veceras se nemoze reci da je real igrao bunker a bracelona predivan nogomet
Vidi cijeli citat


ne, barcelona nije igrala predivan nogomet, al je real igrao bunker...
Vidi cijeli citat

pa sto onda govorite nogomet je pobjedio ako je ono sto je barca veceras igrala "nogomet" onda dinamo igra svemirski.a kakv bunker pa uvijek je bilo 3 igraca na barcinoj polovini koji su pritiskali
[uredio Tjeri Anri - 27. travnja 2011. u 23:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.11.2008.
Poruka: 1.995
27. travnja 2011. u 23:44
Tjeri Anri je napisao/la:
Gold Dragon je napisao/la:
Tjeri Anri je napisao/la:
denisk je napisao/la:
plavi9 je napisao/la:
priča se i o prljavštinama igrača Barce. nađite mi utakmicu gdje su igrali prljavo, a da ih protivnik nije isprovocirao prljavom igrom(osim Alvesa, on je pacijent, ali 1 u ekipi je više nego prihvatljiv broj). kužim da netko ne voli Barcu, ali traženje smiješnih opravdanja za kurvanjske poslove je žalosno. ne volim ni ja KK Partizan, al brate nejbolji su na ovim prostorima i točka.
Vidi cijeli citat


Potpisujem.
Kako se ponašaju igrači Barce na terenu tako se ponaša i 90 % igrača na svijetu. Ni manje ni više.. nego je sada "in" mrziti Barcu.
Vidi cijeli citat

ja bih prije rekao da je "in" voljeti  za barcu
Vidi cijeli citat

krivo, in je biti za Real, vecina klinaca drka na real i tu radi neke fraze.
Najgore je sto je ovaj Real ponizenje za REAL kao instituciju koja se naziva i je kraljevska!
Nisam navijao nikada ali necu reci da nisam uzivao gledajuci eru galaktikosa i stil "zabiti gol vise od drugih" ovo je samarcina tomu.
Real je in zbog pompe, novina publiciteta oko transfera a za tim idu danasnji klinci i za njih ej to IN jer jos neznaju mozda nikada nece ni znati sto, za koga, zasto ne samo oko nogometa

Vidi cijeli citat

eto ja mislim da barca ima vise navijaca od reala al od toga nema ni trecine pravih navijaca.90% posto ih je kad vide da je barca dobila stave na fejs  Barca pa ubace pokoje srceko a neznaju nabroj 5 igraca.za real mislim da ima vise pravih navijaca
Vidi cijeli citat


ej Fejsbuk generacija njih zanemari, to sve instant navijaci 12-18 koji iskreno pojma nemaju kao sto sam gore rekao. Mislim da se to nemoze tako gledati jer su klubovi najjaci, medijski naravno exploitirani i to je uglavnom to sto je danas IN tuzno ali istinito. Rjetko ko dodje danas i u tom okviru godina kaze ja favoriziram ajmo reci Dortmund sto je po meni veoma lose za nase drustvo

  • Najnovije
  • Najčitanije