El Clasico

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 844
29. listopada 2013. u 23:34
vladimir balić je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
Istrijani se ubili od navijanja za hajduk  pravi Istrijani sigurno neće navijati za hajduk( došljaci su priča za sebe) ista stvar je za Kvarner domaći ljudi su uvijek navijali za Rijeku a došljaci iz dalmatinskih brda za hajduk  samo što se i to polako mijenja pošto ima masu "dalmatinske dice" rođenih u RI koji odabiru pravu stranu.

Slavonci su najveće pi što se toga tiču imaju Osijek,Cibaliu a oni navijaju za dva najšugavija kluba u državi.Kad ti netko šara tvoje murala ,grafite i pljuje po tvome gradu normalo da ga nećeš voljeti  , samo što je torcida puna kompleksa da to shvati.
Vidi cijeli citat


Po priči ima Dalmatinaca milijardu i rasplođujemo se po cijeloj Hrvatskoj,ma svi ste vi u biti Dalmatinci 

Vidi cijeli citat


Ja samo kažem da u Rijeci ne postoji Riječanin koji navija za hajduk ( pod Riječanin se podrazumijeva da mu je i nono i pranono fiumani) svi hajdukovci u RI su došljaci što iz dalmatinskih brada što iz Slavonije,Like,Bosne...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.03.2012.
Poruka: 4.364
29. listopada 2013. u 23:39
Fiume1908 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
Istrijani se ubili od navijanja za hajduk  pravi Istrijani sigurno neće navijati za hajduk( došljaci su priča za sebe) ista stvar je za Kvarner domaći ljudi su uvijek navijali za Rijeku a došljaci iz dalmatinskih brda za hajduk  samo što se i to polako mijenja pošto ima masu "dalmatinske dice" rođenih u RI koji odabiru pravu stranu.

Slavonci su najveće pi što se toga tiču imaju Osijek,Cibaliu a oni navijaju za dva najšugavija kluba u državi.Kad ti netko šara tvoje murala ,grafite i pljuje po tvome gradu normalo da ga nećeš voljeti  , samo što je torcida puna kompleksa da to shvati.
Vidi cijeli citat


Po priči ima Dalmatinaca milijardu i rasplođujemo se po cijeloj Hrvatskoj,ma svi ste vi u biti Dalmatinci 

Vidi cijeli citat


Ja samo kažem da u Rijeci ne postoji Riječanin koji navija za hajduk ( pod Riječanin se podrazumijeva da mu je i nono i pranono fiumani) svi hajdukovci u RI su došljaci što iz dalmatinskih brada što iz Slavonije,Like,Bosne...
Vidi cijeli citat
koliko takvih poznaješ? iskreno.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2013.
Poruka: 1.962
29. listopada 2013. u 23:39
Fiume1908 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
Istrijani se ubili od navijanja za hajduk  pravi Istrijani sigurno neće navijati za hajduk( došljaci su priča za sebe) ista stvar je za Kvarner domaći ljudi su uvijek navijali za Rijeku a došljaci iz dalmatinskih brda za hajduk  samo što se i to polako mijenja pošto ima masu "dalmatinske dice" rođenih u RI koji odabiru pravu stranu.

Slavonci su najveće pi što se toga tiču imaju Osijek,Cibaliu a oni navijaju za dva najšugavija kluba u državi.Kad ti netko šara tvoje murala ,grafite i pljuje po tvome gradu normalo da ga nećeš voljeti  , samo što je torcida puna kompleksa da to shvati.
Vidi cijeli citat


Po priči ima Dalmatinaca milijardu i rasplođujemo se po cijeloj Hrvatskoj,ma svi ste vi u biti Dalmatinci 

Vidi cijeli citat


Ja samo kažem da u Rijeci ne postoji Riječanin koji navija za hajduk ( pod Riječanin se podrazumijeva da mu je i nono i pranono fiumani) svi hajdukovci u RI su došljaci što iz dalmatinskih brada što iz Slavonije,Like,Bosne...
Vidi cijeli citat


Koliko ima Riječana u Rijeci ??? tisuću dvi
Ljudi sa Cresa,Raba ,Crikvenice,Senja ,n. vinodolskog koji žive uRijeci i navijaju za Hajduk su iz kojih dalmatinskih brada.Lažeš sam sebe ili pokušavaš prevarit nekoga.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 844
29. listopada 2013. u 23:42
wilsonova bb je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
Istrijani se ubili od navijanja za hajduk  pravi Istrijani sigurno neće navijati za hajduk( došljaci su priča za sebe) ista stvar je za Kvarner domaći ljudi su uvijek navijali za Rijeku a došljaci iz dalmatinskih brda za hajduk  samo što se i to polako mijenja pošto ima masu "dalmatinske dice" rođenih u RI koji odabiru pravu stranu.

Slavonci su najveće pi što se toga tiču imaju Osijek,Cibaliu a oni navijaju za dva najšugavija kluba u državi.Kad ti netko šara tvoje murala ,grafite i pljuje po tvome gradu normalo da ga nećeš voljeti  , samo što je torcida puna kompleksa da to shvati.
Vidi cijeli citat


Po priči ima Dalmatinaca milijardu i rasplođujemo se po cijeloj Hrvatskoj,ma svi ste vi u biti Dalmatinci 

Vidi cijeli citat


Ja samo kažem da u Rijeci ne postoji Riječanin koji navija za hajduk ( pod Riječanin se podrazumijeva da mu je i nono i pranono fiumani) svi hajdukovci u RI su došljaci što iz dalmatinskih brada što iz Slavonije,Like,Bosne...
Vidi cijeli citat
koliko takvih poznaješ? iskreno.

Vidi cijeli citat


Pa znam ih više nego dalmoša i bosanđerosa, sjeverno zaleđe Rijeke je puno takvih...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 844
29. listopada 2013. u 23:50
vladimir balić je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
Istrijani se ubili od navijanja za hajduk  pravi Istrijani sigurno neće navijati za hajduk( došljaci su priča za sebe) ista stvar je za Kvarner domaći ljudi su uvijek navijali za Rijeku a došljaci iz dalmatinskih brda za hajduk  samo što se i to polako mijenja pošto ima masu "dalmatinske dice" rođenih u RI koji odabiru pravu stranu.

Slavonci su najveće pi što se toga tiču imaju Osijek,Cibaliu a oni navijaju za dva najšugavija kluba u državi.Kad ti netko šara tvoje murala ,grafite i pljuje po tvome gradu normalo da ga nećeš voljeti  , samo što je torcida puna kompleksa da to shvati.
Vidi cijeli citat


Po priči ima Dalmatinaca milijardu i rasplođujemo se po cijeloj Hrvatskoj,ma svi ste vi u biti Dalmatinci 

Vidi cijeli citat


Ja samo kažem da u Rijeci ne postoji Riječanin koji navija za hajduk ( pod Riječanin se podrazumijeva da mu je i nono i pranono fiumani) svi hajdukovci u RI su došljaci što iz dalmatinskih brada što iz Slavonije,Like,Bosne...
Vidi cijeli citat


Koliko ima Riječana u Rijeci ??? tisuću dvi
Ljudi sa Cresa,Raba ,Crikvenice,Senja ,n. vinodolskog koji žive uRijeci i navijaju za Hajduk su iz kojih dalmatinskih brada.Lažeš sam sebe ili pokušavaš prevarit nekoga.
Vidi cijeli citat


Prika samo Halubje ima 5k fiumana , Rab je priča za sebe o Senju ne mogu pričati jer nisam iz tih krajeva samo znam da u selima iznad Rijeke tipa Rupe i Pasjaka ne postoje hajdukovci.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2013.
Poruka: 1.962
29. listopada 2013. u 23:53
Pa što su kod vas pravi Riječani oni sa sela,ovo prvi put čujen,kod vas je nekakva obrnuta logika 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2013.
Poruka: 1.962
29. listopada 2013. u 23:57
Fiume1908 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
Fiume1908 je napisao/la:
Istrijani se ubili od navijanja za hajduk  pravi Istrijani sigurno neće navijati za hajduk( došljaci su priča za sebe) ista stvar je za Kvarner domaći ljudi su uvijek navijali za Rijeku a došljaci iz dalmatinskih brda za hajduk  samo što se i to polako mijenja pošto ima masu "dalmatinske dice" rođenih u RI koji odabiru pravu stranu.

Slavonci su najveće pi što se toga tiču imaju Osijek,Cibaliu a oni navijaju za dva najšugavija kluba u državi.Kad ti netko šara tvoje murala ,grafite i pljuje po tvome gradu normalo da ga nećeš voljeti  , samo što je torcida puna kompleksa da to shvati.
Vidi cijeli citat


Po priči ima Dalmatinaca milijardu i rasplođujemo se po cijeloj Hrvatskoj,ma svi ste vi u biti Dalmatinci 

Vidi cijeli citat


Ja samo kažem da u Rijeci ne postoji Riječanin koji navija za hajduk ( pod Riječanin se podrazumijeva da mu je i nono i pranono fiumani) svi hajdukovci u RI su došljaci što iz dalmatinskih brada što iz Slavonije,Like,Bosne...
Vidi cijeli citat


Koliko ima Riječana u Rijeci ??? tisuću dvi
Ljudi sa Cresa,Raba ,Crikvenice,Senja ,n. vinodolskog koji žive uRijeci i navijaju za Hajduk su iz kojih dalmatinskih brada.Lažeš sam sebe ili pokušavaš prevarit nekoga.
Vidi cijeli citat


Prika samo Halubje ima 5k fiumana , Rab je priča za sebe o Senju ne mogu pričati jer nisam iz tih krajeva samo znam da u selima iznad Rijeke tipa Rupe i Pasjaka ne postoje hajdukovci.
Vidi cijeli citat


Pa to su sve Kvarnerani i Primorci kojih ima u Rijeci i navijaju za Hajduk. Opet otpada tvoja rečenica da u Rijeci za Hajduk navijaju samo doseljeni dalmatinci brđani,kako je to moguće??
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 844
30. listopada 2013. u 00:00
S obzirom da očito ne bi shvatio ni da ti nacrtam a i moderator ( ako postoji ) će obrisati ove postove ja odustajem od daljne rasprave.

Prika zdrav i veseo mi bio  pozdrav i laku noć 
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
30. listopada 2013. u 08:47
vladimir balić je napisao/la:
@ odron
Kratko i jasno:Jesi li ikada bio u Šibeniku?
Vidi cijeli citat



kratko i jasno.Da
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.238
30. listopada 2013. u 12:21
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
@ odron
Kratko i jasno:Jesi li ikada bio u Šibeniku?
Vidi cijeli citat



kratko i jasno.Da
Vidi cijeli citat


A u Bilicama?

  • Najnovije
  • Najčitanije