El Clasico

nips
nips
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 11.313
21. ožujka 2014. u 22:46
riki_mo je napisao/la:

Meho Kodro je dao intervju za naše medije gdje je najiše govorio o El Clasicu, Barci, Figu, Guardioli... Super lik.

http://www.dodaske.ba/sport/fudbal/1147-meho-kodro-zmajevi-mogu-napraviti-cudo-ali-i-dozivjeti-ponizenje-u-brazilu

Vidi cijeli citat


zbog ovog lika sam počeja pratit Barcu tamo sredinom 90-ih....sjećam sa tadašnjih el clasica...u kući svi za real, šuker, mijatović....a ja iz inata za barcu bija...i od tada je pratim.. legenda
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.09.2013.
Poruka: 6.274
23. ožujka 2014. u 07:33
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
23. ožujka 2014. u 10:41
nije ni ovaj el clasico što je nekad bio, u neka bolja vremena bi dosad bilo 4-5 stranica pičkaranja kao uvod
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
23. ožujka 2014. u 10:50
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
23. ožujka 2014. u 11:06
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.650
23. ožujka 2014. u 12:38
Stalker je napisao/la:
nije ni ovaj el clasico što je nekad bio, u neka bolja vremena bi dosad bilo 4-5 stranica pičkaranja kao uvod
Vidi cijeli citat

di su lipi dani...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
23. ožujka 2014. u 13:30
... ta stara vrimena ...
[uredio RodmanST - 23. ožujka 2014. u 13:31]
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
23. ožujka 2014. u 13:42

Problem je što su vinovnici i ideolozi tih dešavanja upoznali, postali prijatelji, počeli se međusobno poštovati, ili su bar odrasli...

Tako generalno propadaju svi formi i sve jake rasprave
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
23. ožujka 2014. u 13:44
i bolje, ovaj forum je dotaknuo dno dok bi se igrao El Clasico

hrpa prištavih klinaca kojima život ovisi o španjolskim ciganima i spremni su ih krvlju braniti
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
23. ožujka 2014. u 14:00
Razumljivo. Mladi su posebno prijemčivi na vanjske utjecaje - kako su se smirili Clasici od odlaska Murine - tako su se smirili malo i navijači.

Misliio sam nemoguće, ali opet se produbilo moje poštovanje prema Modrinatoru. Ovih njegovih 1548 dodavanja u šukni-je-Ramos-negdje-gore/ja-sam-Cristiano-i-lopta-je-moja Realu vrijedi k'o 6000 Xavijevih in the tika-taka world.

Očekujem veći utjecaj Lukice u ovom Clasicu od prošlog sad kad je uspostavljeno solidno povjerenje u maestra.

Osobno - uopće ne žalim za Clasicima čiji je highlight bila ova i slične aktivnosti...

http://u.goal.com/130100/130102hp2.jpg

Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
  • Najnovije
  • Najčitanije