El Clasico

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2014.
Poruka: 2.171
23. ožujka 2014. u 21:46
Kikica igra Kouassijevsku utakmicu veceras, usudia bi se rec
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.12.2013.
Poruka: 5.465
23. ožujka 2014. u 21:47
Pepe cigan
zico
zico
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 5.298
23. ožujka 2014. u 21:47
ovo nakon gola, to mogu samo govna iz madrida
Stand up if you hate England!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
23. ožujka 2014. u 21:47
isusati sta je u stanju ovaj benzema promasiti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
23. ožujka 2014. u 21:47
Sta sve ovaj Benzema moze promasiti.... samo kad je sam, daje golove... ni kriv ni duzan igra u Realu

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. ožujka 2014. u 21:47
Ovaj Benzema je mogao zabiti 5 golova već. Mascherano sramotan danas.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.02.2014.
Poruka: 4.940
23. ožujka 2014. u 21:47
Messija spašava ovi odbijanac inače i on za ocjenu 0.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
23. ožujka 2014. u 21:48
Neymar je bio posebno dopadljiv.
Hala Madrid!
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
23. ožujka 2014. u 21:48


Pepe is a bigger nob than me on the pitch. (And that takes some doing)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.09.2013.
Poruka: 6.274
23. ožujka 2014. u 21:48
Sejlor je napisao/la:
El Maestro je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Nema Real obrambeni blok Valladolida nažalost.
Vidi cijeli citat


a valladolid nije real?
Vidi cijeli citat

samo je jedan real
Vidi cijeli citat


jednog se naziva tako, tu si u pravu, društvo s anoete
  • Najnovije
  • Najčitanije