1. HNL 2022/2023

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.139
23. svibnja 2023. u 18:31

Hajduk je blizu prosjeka od 15k .O tome da li će ostat na 15k ili nešto manje ,ovisi zadnje kolo.

To je sad već i tradicionalno najveća posjeta u "regionu".

Osijek sam malo pretjera s prognozom jer sam zaboravia da se opraštaju od GVa.

Moglo bi bit od 6 do 7 ,5k cc

Za Zg sumnjam da će bit dvocifren broj bez obzira šta im je fešta. Njima je gost jako bitan faktor a Gorica definitivno nije ta kategorija. 

[uredio Jameson - 23. svibnja 2023. u 18:32]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Semper
Semper
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.05.2016.
Poruka: 238
23. svibnja 2023. u 18:37

Rekli bi zli jezici da bi voljeli da što manje bude ljudi na GV da ne bi slučajno netko pomislio da i ostali klubovi osim "onog" mogu dobro napuniti GV.

 

 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.556
23. svibnja 2023. u 18:58

Semper je napisao/la:

Rekli bi zli jezici da bi voljeli da što manje bude ljudi na GV da ne bi slučajno netko pomislio da i ostali klubovi osim "onog" mogu dobro napuniti GV.

 

 

Vidi cijeli citat

O Bože mili🙄. Pišemo o činjenicama, brojkama prosjeka. Nikakve zavjere ni mržnja, čiste brojke. 

Svakako jesan pretjera sa 5500,moralo bi bit osjetno više ljudi

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.139
23. svibnja 2023. u 19:00

Semper je napisao/la:

Rekli bi zli jezici da bi voljeli da što manje bude ljudi na GV da ne bi slučajno netko pomislio da i ostali klubovi osim "onog" mogu dobro napuniti GV.

 

 

Vidi cijeli citat


zašto misliš da nekome smeta broj ljudi u GV?

mislim da većina koja redovno prati HNL priželjkuje pune stadione 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2023.
Poruka: 2.978
23. svibnja 2023. u 19:00

Jameson je napisao/la:

Hajduk je blizu prosjeka od 15k .O tome da li će ostat na 15k ili nešto manje ,ovisi zadnje kolo.

To je sad već i tradicionalno najveća posjeta u "regionu".

Osijek sam malo pretjera s prognozom jer sam zaboravia da se opraštaju od GVa.

Moglo bi bit od 6 do 7 ,5k cc

Za Zg sumnjam da će bit dvocifren broj bez obzira šta im je fešta. Njima je gost jako bitan faktor a Gorica definitivno nije ta kategorija. 

Vidi cijeli citat


5500 godisnjaka, danas prodano 2000 karata, racunam da ce bit sjever dolje pun, sve ispod 12-13 tisuca bi me iznenadilo

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.139
23. svibnja 2023. u 19:06

U svakom slučaju više je gledatelja,infrastruktura se popravlja, ide lova od tv prava pa čak i nogomet nije više nabijački osim ako izuzmemo neke.....🤭,jedino šta stagnira ili bolje rečeno nazaduje je suđenje i gotovo je nevjerojatno da je još lošije nego lani a lani je bilo katastrofa..

Novak,Marić,Lovric,Zebec,Bebek...svi oni i danas vedre i oblače iako su se više puta iskompromitirali a i ovi novi ne obećaju.

Bit ću slobodan toliko da kažem kako su Bel i Strukan bili najmanje loši,spomenija bi i Jovica ali njegovo vođenje utakmice je meni osobno iritantno..

Sudačke org treba rasformirati iz korijena ,delegiranje je smjesno i omalovažavajuce prema svakom ko prati ovu ligu.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
WhiteWade
WhiteWade
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.10.2016.
Poruka: 281
23. svibnja 2023. u 19:10

Jameson je napisao/la:

Za Zg sumnjam da će bit dvocifren broj bez obzira šta im je fešta. Njima je gost jako bitan faktor a Gorica definitivno nije ta kategorija. 

Vidi cijeli citat

A gdje to gost nije bitan faktor? Poljud se u sezoni jedino napuni kada dolazi Dinamo. Kolo prije/nakon Dinama Poljud je na 30% popunjenosti.

Maksimir bude rasprodan jedino kad je u pitanju Europa. Gradski vrt i Rujevicu su jedino ove sezone rasprodali gostovanja Dinama.

To su činjenice.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.139
23. svibnja 2023. u 19:19

WhiteWade je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Za Zg sumnjam da će bit dvocifren broj bez obzira šta im je fešta. Njima je gost jako bitan faktor a Gorica definitivno nije ta kategorija. 

Vidi cijeli citat

A gdje to gost nije bitan faktor? Poljud se u sezoni jedino napuni kada dolazi Dinamo. Kolo prije/nakon Dinama Poljud je na 30% popunjenosti.

Maksimir bude rasprodan jedino kad je u pitanju Europa. Gradski vrt i Rujevicu su jedino ove sezone rasprodali gostovanja Dinama.

To su činjenice.

Vidi cijeli citat


Bude Poljud pun i na Rij pa i na Osijek ,si zaboravija? I jebena Birkikara napuni Poljud.Bitno je samo kakav je Hajduk .

Ponovit ću da smo blizu prosjeka od 15k a to je ipak malo više od 30%

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.522
23. svibnja 2023. u 19:22

WhiteWade je napisao/la:

Gradski vrt i Rujevicu su jedino ove sezone rasprodali gostovanja Dinama.

To su činjenice.

Vidi cijeli citat


I hajduk je rasprodao rujevicu. Bilo je manje ljudi nego na dinamu (navodno se prodavao sjever više od kapaciteta), ali nije se mogla kupiti karta par dana prije utakmice.

A i torcide je bilo manje od bojsa.

[uredio pretkolo rappana - 23. svibnja 2023. u 19:23]
Forma de vivir
SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.139
23. svibnja 2023. u 19:26

Ja bi išao na GV ali ću biti pijan na strelištu Pampas u to vrijeme. Da nisam na Pampasu bio bi na derbiju u DM protiv Vadarca tako da nikako ne štima. Još uvijek razmišljam se zaletiti na Maksimir ali problem je koliko ću se prepiti na Pampasu dan prije i hoće li biti karata za zapad dolje što mislim da neće.

Majstor smora
  • Najnovije
  • Najčitanije