Dokazano ovisan
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 14.738
16. listopada 2022. u 01:14

Ispričavan se zbog penala, crvenog i jer su se usudili dobit u zadnjoj minuti, opet. Ispričavan se hrvatskoj javnosti!

Vidi cijeli citat

Ma u redu je, nisi ti kriv...svi znamo kako stvari stoje...ali lijepo od tebe da te je sram 😂

Vilenjak je napisao/la:

forumasi, kako god Livaja zabil, jel se iskreno vama cini ponekad da u ovoj ligi Livaja i Petkovic kad im se ne "igra" neg jednostavno imaju kvalitetu, ne izgledaju ko ono veterani pravi nekad?🙃

Ne samo njih dva, ima ih jos. Nasa liga je profesionalna, ali ti profesionalci igraju kao rekreativci. A onda bez obzira sto ne trce, njih dva imaju dovoljnu kvalitetu da rjese vecinu hnl utakmica.

Kod nas se jako malo ulaze u fizicku spremu igraca. Ekipa koja moze drzati smisleni presing nekih 30 minuta ukupno na utakmici obicno zavrsi najmanje treca u ligi.

Ovo kolo sam imao priliku pogledati samo Sibenik i Belupo nazalost. Te ekipe obicno nemaju snage za trcanje, pa je ta utakmica bila takticko nadmudrivanje, dok Sibenik fizicki nije pao. A nije bas da su gazili cilu utakmicu, pa nisu imali snage.

Cekan dan kad ce se pojaviti trkacki mocan Hajduk. Ne moraju znati igrati kao Dinamovi igraci, ali da su svakome u stanju biti na vratu. E onda ce Hajduk mozda biti prvak

200% potpisujem! I onda taj isti Dinamu u CL ima od 3-13 km manje pretrčanih po utakmici? A takav u HNL-u ima 3-10km više pretrčanih od protivnika. Ako nismo tehnički i taktički bolji od protivnika, što nas spriječava da budemo barem fizički na istoj razinu?

isprike prihvaćene...

ujedno zahvale najpravednijem klubu u Hrvata sto pobjednički gol zabiju unutar 10 min nadoknade, pa ne moramo gledati 20 ili 30 minuta sudačke nadoknade...

lokomotiva
lokomotiva
Pristupio: 02.04.2022.
Poruka: 1.700

Riječani oće danas biti stoperski par Krešić -Pavlović. to je ko dva šlepera od 40 tona. Aliyu i Vasilj će ih ubit. Samoubojstvo. Ovaj Vlašenko ili kako veće je puno mobilniji,a mali Smolčić pogotovo, protiv Gorice je dobro funkcioniralo kad teretnjak Pavlović ima kraj sebe nekog mobilnog ko što je imao Smolčića i pogotovo Vukčevića ( koji nije stoper, ali igralo se s 3 iza).