30. listopada 2022. u 08:27

Vilenjak je napisao/la:

sad tek vidim kolko imamo fajtersku i sloznu ekipu, gdje ima i dosta kvalitete

mi smo dobili Osijek 4:1, isti koji u zadnjih 7 utakmica ima 6 pobjeda

Hajduka smo zasluzili bili i bolji vise od 0 bodova, a s Dinamom odigrali 2 potpuno ravnopravne utakmice

jako to veseli

Vidi cijeli citat

Iz druge ruke san dobija info da van je atmosfera u svlacioni na najvisoj razini!

Nisu one partije na terenu slucajnost i ocito ima nesto u Kovacevicu.

Endokit je napisao/la:

Tko se žali da nije ništa vidio neka dođe uživo na stadion gledati tekmu!

S gostujuce tribine se nije vidjelo dalje od 16 metara.

Prvo poluvrijeme na stadionu se sve vidjelo, takodjer i nikad losije poluvrijeme Dinama u Osijeku, ali tu zasluge idu i igracima Osijeka. Drugo poluvrijeme dosta losija vidljivost pogotovo pred kraj, ali po nekim snimkama sa terena, tamo je vidljivost bila puno bolja.

Pricamo o vidljivosti, a ne o zasluzenoj pobjedi Osijeka na terenu. S gostujuce se do pred kraj 1. poluvremena mogao vidjeti onaj gol na jugu, na pocetku drugog se vidjelo tipa do centra, a nakon par minuta maksimalno do 16 metara.

Mislim da mi je ovo vec jedno 3-4 utakmica u Osijeku gdje k... ne vidim na terenu. Tamo se utakmice u kasnu jesen moraju igrati u 15:00 i to je to.

30. listopada 2022. u 08:45

Slazem se da je utakmica trebala biti u 15:00, ali ako ovako bude cijeli dan kao sto je sada mislim da ni to ne bi pomoglo, trenutno je puno losije nego jucer.

30. listopada 2022. u 08:57

MajorTom je napisao/la:

BijeloPlavaSlavonija je napisao/la:

Vidjet ćemo Osijeka protiv ozbiljnijih ekipa.

Pa ne znam, nakon Gorice, Rijeke i Lokse (kada se govorilo kako su to 3 zadnje ekipe pa ne znaci nesta) evo razbijen i glavni pretendent na 4. mjesto i Europu Slaven...Cekamo Dinamo 😄

Slaven je ekipa koja vrijedno skuplja bodove protiv slabijih ekipa, jedino je Varaždin tu izuzetak. Protiv Dinama su dobili 9 u 2 utakmice, protiv Hajduka 5, danas 4, daleko od toga da su najozbiljniji kandidat za 4. mjesto. Na žalost liga se dosta srozala ove godine. Ozbiljni suparnici su vam Dinamo i Hajduk i donekle Varaždin i Istra. Nakon tih utakmica znat će se više o vašim i Pomsovim dometima.

P.S. Samo vi čekajte Dinamo, zaboravlja se da ste zadnje 2 utakmice razbijeni i dobili 8 komada.

Eto docekali i Dinamo, valjda se sad moze nesto o Pomsovim dometima u ovih osam utakmica?

Ili treba jos cekati ozbiljnije ekipe? Protiv Hajduka Poms jos nije bio trener, a Sibenik je uzeo bod na GV kad je Poms postao trener.

Mislim da Hajduk od kada je Jakobusic predsjednik u ove dvije godine jedino jos Osijeka nije pobjedio u ligi, bit ce zanimljivo sljedecu subotu pogotovo ako Hajduk danas dobije Lokomotivu.

legaOS
legaOS
Pristupio: 28.06.2015.
Poruka: 1.015
30. listopada 2022. u 11:18

zokabrziodmetka je napisao/la:

Dinamovi navijaci se ne zalu na regularnost po pitanju dogadjaja na terenu nego po pitanju cinjenice da ne vidis jebenu utakmicu.

Je li to toliki problem svatit?

Tako san i ja bisnija nakon gorica dinamo pa su dinamovci pravdali da se vidi na terenu.

Ocemo krenit napokon dalje i svi se slozit da je ovo skovaca i nije dostojno toga sta placamo kanale, a ne vidimo utakmicu ili cemo i dalje srat da je par minuti dima veci problem od ovoga?

A nisu se "žalu" kad su dobili 0:1 po još većoj magluštini prije nekoliko godina. Prestanite kmečiti. Život ide dalje...

30. listopada 2022. u 12:26

Jeste li imali podatke, dok ste bili na Areni, čije utakmice su najgledanije?

– Točne brojke ne znam, ali Hajduk je na Areni bio uvjerljivo najgledaniji. Nakon njega Dinamo pa onda nitko. Znam, recimo, da je na HNTV-u polufinale Kupa Lokomotiva – Hajduk gledalo 400.000 ljudi.

A koliko ljudi sluša vaše “radio” prijenose na Hajduk Digital TV-u?

– Aplikaciju HDTV-a skinulo je 140.000 ljudi, što je fantastično, najbolji smo u tom segmentu u zemlj, a da imamo pravo na prijenose utakmica, ta bi brojka nesumnjivo bila milijunska.

30. listopada 2022. u 13:14

razmijem ja savrseno... i tada su bili jos gori uvjeti ali kog je bolio kurac posto je dinamo dobio... to je sve.. Da je dinamo danas dobio, ne bi bilo slova o neregularnosti... Da se trebala igrati utakmica..nije, ko ni x drugih utakmica. Ali eto valjda biramo utakmice koje nam smetaju, a koje ne...