Pristupio: 02.04.2022.
Poruka: 1.700
04. studenog 2022. u 20:06

Don Hihot je napisao/la:

Gorici fali jedan znalac u sredini. Oni u veznom redu imaju Suka i Pršira koji su drvosječe te Francoisa koji nešto i zna ali igra 70 metara od protivničkog gola. Fali im kreacije, to se najbolje vidjelo protiv Belupa kad sa igračem više nisu cijelo drugo poluvrijeme uspjeli stvoriti šansu.

Poruka: 11.407

babec je ostavija rupetinu u sredini. on je upravo bija taj takorec reziser. prokop je inace za austriju u EL protiv rijeke bija igrac utakmice di su ih 4:1 na rujevici dobili, da in 2 gola, ima je 20 godina i bija in je najveca nada. cudno da je ovoliko propa

04. studenog 2022. u 20:12

Sjećam se kad su potjerali Toplaka kako su neki svršavali na Angelovskog, meni ništa nije bilo jasno.

Inače Toplak je odletio nakon poraza od Istre (0:2, Erceg u 81. i 94. minuti.), posjed je bio na strani Gorice 58%-42%.