ma tak ste se obrušili na mene kad sam na početku sezone rekao da će se opet svesti na 4 kluba (Din, Haj, Osi, Rij) a na kraju sve lagano vodi prema tome.. Moja poanta je bila samo da svaka čast Varteksu ili Slavenu ili Istri, ali klub se gradi dugoročno, a ne na horuk.. Oni trenutno nemaju "daha" da drže tempo "velikih" cijelu sezonu. Uvijek je tako... Pa Hajduk je prvi primjer pokušavanja rezultata na horuk samo u većoj sferi. I ovo nije kritika Hajduku nego mislim da su sa strpljenjem mogli već doć do koje titule barem svakih par godina.. ali drže se istog recepta već desetljećima pa eto uvijek su na tu, zamalo, vrh nokta... To je samo moje mišljenje, a točnost ćemo vidjet opet na kraju sezone..