Poruka: 13.232
15. listopada 2022. u 21:26

ian wright je napisao/la:

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Dobro je rigile napisao jednom, tv prava su placena puno i to nakon sezone gdje su se kao cetiri ekipe borile za prvaka, a posto je Dinamo odmaglio ove sezone vec dosta, moraju pogurati Hajduk da kao ima neke neizvjesnosti i da derbi Haj-Din docekaju kao drugi i prvi.

Vidi cijeli citat

na koliko godina su potpisana tv-prava?

HNL moze biti zanimljiv siroj populaciji jedino ako ima privid borbi za naslov, ako Dinamo odmagli na 15 bodova, jedino ostaje borba za drugo mjesto Haj-Os, a realno to malo koga zanima.

Puna usta domoljublja, a džepovi državne love.
15. listopada 2022. u 21:28

nbrzic05 je napisao/la:

Colchoneros je napisao/la:

Dario_SNet je napisao/la:

Degutantno, fuj

Zašto točno?

Zbog crvenog kartona koji je totalno promijenio tijek utakmice.

Kad cemo pisati o igri ekipa sa terena a ne o sucima?

Mislim da nije samo moj dojam ovo i da to vec frustrira. Nisam misljenja da se sudi ZA Hajduk, vec opcenito da se kriminalno sudi i da se svojim krivim odlukama previse odlucuje o pobjedniku.

.. pa ocito je da se cijelo vrijeme sudi za hajduk. Kako to da se sudi na stetu svih klubova sa kojima igraju, a samo u korist hajduka, po mom misljenju to je namjera a ne neznanje sudaca.

Ti ne pratis temu Sudenje, sto se tice navijaca Hajduka, oni smatraju kako su ti pokradeni svaku utakmicu.

nbrzic05
nbrzic05
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.10.2015.
Poruka: 140

lokomotiva je napisao/la:

ne znam kako su igrači Gorice ovo izdržali, čelavog bi rastavio nakon crvenog  i nikad više ne bi igrao nogomet nažalost, ali i njegovo suđenje bi se promijenilo.

..i Marića su ajdukovci rastavili na proste faktore pa je sada ko bubica, cak i brani ovakve krađe.

lokomotiva
lokomotiva
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.04.2022.
Poruka: 1.700
15. listopada 2022. u 21:29

wright Gorica je igrala dobro ako se gleda stvarno stanje stvari . Nije to više Valdasova Gorica, pa jebote igrali su zadnji protiv drugog. Očekivao bi da je to 80-20 utakmica, a ne 50-50 kako je bila. Naravno ako se gleda prvo pol, drugo je psihlogija odradila svoje.

Bunker Resnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.066

MajorTom je napisao/la:

Kad vidiš kako se vesele golu protiv zadnje ekipe s igračem više nakon sudačke pomoći sve je jasno.

Inace, ako se dobro sjecam Dinamo je Gorici dao gol u prvoj minuti prvog poluvremena i Orsic i ekipa se uopce nisu veselili !?

Edit:

uz prvi udarac u okvir u 76 minuti

[uredio Bunker Resnik - 15. listopada 2022. u 21:30]
Nemos popit 10 pivi doc na trening i neozljedit se !!!

15. listopada 2022. u 21:32

Kako stvari stoje Osijek bude viceprvak na kraju. Svida mi se Poms , razmislja kao pravi svabo uvijek na gol vise , odma se vidi razlika a ne ko ove nase picke od trenere.

Hajduk se jedva izvlaci ali nece jos dugo. Vec iduci petak ih ceka porcija.

Edit:

Ja se ne sjecam sudacke pomoci na toj utakmici, mislim da je kolegina poanta bila da su navijaci koji su najvise pricali o "ispravnoj prici" i pravom putu sad slave pobjede uz sudacku krađu

DZG
WallDeNino
WallDeNino
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 1.800

Riječani navijaju za Goricu,izgleda da se stvarno žele iduće sezone borit za prvaka Prve lige,ups za prvaka drugog ranga natjeca ja