Poruka: 2.375
21. listopada 2022. u 23:54

John450 je napisao/la:

Gledam snimku utakmice i jednu stvar nikako ne mogu shvatit

Jebate iskeširaš toliko para za tv prava i onda ti prijenos najpraćenije utakmice polusezone izgleda potpuno amaterski, od grafike pa nadalje, u rangu crnogorske lige

S koliko je ovo kamera rađeno? 2-3? Ne postoji drugi kadar osim onog sa vrha zapadne tribine iz 60. reda

Režiser totalno pogubljen

HRT je prije 15 godina profesionalnije odrađiva prijenose utakmica

Vidi cijeli citat

Pa to su ta nova famozna tv prava kojim su ponosno mahali Kustić, Miško i Co.

Diletanti koji vode našu ligu prema dnu europe po kvaliteti prijenosa, marketinga, suđenja itd.

Ne triba ništa dirat, dobro je ovako.

Plenki je obeća nove stadione🤣

There's nothing different about me. I'm just another bored male, approaching 30, in a dead-end job, who lives for the weekend. Casual sex, watered-down lager, heavily cut drugs. And occasionally kicking fuck out of someone.
Istraforever
Pristupio: 30.06.2018.
Poruka: 1.553
22. listopada 2022. u 07:16

Derbi solidan, ipak se igra više nogometa nego nekad kad je na ovakvim utakmicama bilo 50+ prekršaja.Hajduk jako dobro prvo poluvrijeme, kad bude u ovakvom ritmu cijelu utakmicu bit će spreman za titulu.Penal ne znam, negdje 50-50.Držanje je bilo ali i prenaglašenog pada Petkovića.Kad se Var uključuje?Šta ne bi trebao u slučaju kad sudac nešto ne vidi ili je evidentna pogreška što ovdje ni jedno ni drugo nije bio slučaj.Dinamo osvaja bodove u HNL velikom individualnom kvalitetom.Igra mu sa ovakvim igračima treba biti puno bolja.Jedino je kao momčad izgledao protiv Chelsea.S obzirom na kvalitetu daleko je to od dobrog..

zokabrziodmetka je napisao/la:

Jeste vidili vatru na jugu ili ste to odlucili ne obadavat?

Klasika. Zasto bi popljuvao svoje kad i drugi to rade. Ja nisam vidio vatru na jugu, ocito je bila, al meni isti kurac. Idioti i jedni i drugi. Samo su malo veci oni koji pale stolice svog stadiona.

gledat utakmice na Poljudu je postalo naporno u drugom poluvremenu, govorim preko TVa. Utakmica ionako bila losa, jos ti polapoluvremena dim u kadru

Cholo je napisao/la:

Vatru na sjeveru nisan vidija ako mislis da se uzgali katrige.

Nisan za bengalke u terenu nikad bija, ali ako moran birat izmedju toga i ivane kindl i udaraljki sa hot dogovima, biran ovu staru skolu.

To je prije bilo puno gore i cesce se dogadjalo, a odjedanput je to svima postalo nepodnosljivo.

Na koliko se to utakmica ovaki prekid dogodi u sezoni da ti sad mores ovako ladno kazat da je to ogroman problem?

Pricamo o jedinon stadionu koji more napunit u konstanti toliki broj ljudi i sad je nepremostivo to sta se zadimi da se ne vidi utakmica par minuti.

Dajte, molin vas, preosjetljivi smo svi skupa.

22. listopada 2022. u 12:00

Mislim da nije problem par minuta dima nego stvarno uniste bakljade svaki momentum utakmice. Mozemo isto reci preosjetljivi smo na dugo cekanje var provjera, svakako se nadoknadi kao i bakljada, ali znamo da u praksi unisti igru potpuno.

22. listopada 2022. u 12:06

bakljade i var neusporedivo, var uništi doživljaj gola, proslavu, svaki var prekida utakmicu

22. listopada 2022. u 13:33

zašto se ne dimi i ne prekida na europskim utakmicama već više od 25 godina?

odmah ću odgovorit: zato jer je strah

ovako HNS pošalje kaznu 50 iljada kuna i nikog briga, ionako nas mrzu

22. listopada 2022. u 13:57

ian wright je napisao/la:

Ja cu uvik bit za bengalke jer ih je lipo vidit.

Bengalke u terenu ne!

Kad koristits paralelu europe i lige prvaka, zanima me jesi primjetija bengalke na utakmicama psga recimo?

Njima nije zabranjeno jer su bogati i imaju zvijezde?

axl
axl
Pristupio: 11.07.2012.
Poruka: 1.452
22. listopada 2022. u 14:05

pa nedavno su na Nice-Koln bili neredi pa su utakmicu odgodili na sat vremena. Mislim da je mlacenje po tribinama veci problem od baklji a bakljade ima dosta i po ligama petica kao i u europskim utakmicama pa dolazimo do jos jedne nedavne utakmice Malmo - Union Berlin gdje je prekinuta na 20 minuta radi bakljade i nereda

edit: sad skuzio da si mislio na nase klubove u europi

[uredio axl - 22. listopada 2022. u 14:12]