EURO polufinale, Engleska - Danska 2:1

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
07. srpnja 2021. u 19:52

ekumenist je napisao/la:

Ne mogu ni za Dansku navijati jer mi nikad nisu bili simpatični, a kad tome dodam Y.Poulsena bez tehnike i brzine sa repićem i rajfom, onda ću definitivno biti neutralan.

Vidi cijeli citat


Preben Elkjaer i Michael Laudrup 1986. Prva pojava na svjetskom za njih i nezaboravna ekipa. Ili 1998 kad su rasturili Nigeriju i onda ravnopravno s Brazilom igrali u cetvrtfinalu.

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.252
07. srpnja 2021. u 20:12

Audaces fortuna juvat
Anadolu Efes
Anadolu Efes
Mali dioničar
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 9.330
07. srpnja 2021. u 20:14

Osjecam se kao Danac danas 🇩🇰 Dinamo i Danska - D day. Ajmo rijesit to 😊

Za Dinamo bez Mamica!!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
07. srpnja 2021. u 20:22

ajmo sad Danci

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.02.2021.
Poruka: 1.959
07. srpnja 2021. u 20:30

Nevjerojatno mi je da Englezima u prvih 11 ne igraju Grealish i Chillwell umjesto Sake i Shawa.

 

Navija se naravno za Dance 🇩🇰⚽

Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.928
07. srpnja 2021. u 20:43

Pampas je napisao/la:

Nevjerojatno mi je da Englezima u prvih 11 ne igraju Grealish i Chillwell umjesto Sake i Shawa.

 

Navija se naravno za Dance 🇩🇰⚽

Vidi cijeli citat

Shaw rastura ovo prvenstvo, nema se oko njega sto prigovarati.

 

Za Saku jest cudno al ok... Mozda malo rotira, ne znam...

Strasna atmosfera na Wembleyu btw. Citava Engleska je tamo!

[uredio Luis Garcia - 07. srpnja 2021. u 20:51]
Miriše na titule
feniks93
feniks93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 1.941
07. srpnja 2021. u 20:54

Laganih 2:0 za Englesku. 

emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 3.060
07. srpnja 2021. u 20:57

Jel to ovi zvižde?

olympic fan
Semper
Semper
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.05.2016.
Poruka: 238
07. srpnja 2021. u 20:57

"kulturni englezi" ovoliko se ne zviždi ni kad igraju dvije reprezentacije s balkana🙃

[uredio Semper - 07. srpnja 2021. u 20:58]
emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 3.060
07. srpnja 2021. u 20:58

Od tih Engleza su jedino Ameri jadniji..

olympic fan
  • Najnovije
  • Najčitanije