Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 9.177
07. lipnja 2019. u 19:56

Kako su sretni ovi Italijani pa svaku utakmicu protivnik crveni karton, penal za njih, autogol...

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”

07. lipnja 2019. u 20:31

Strašna utakmica, 60 minuti al pari igre s Talijanima s igračem manje. Šteta za 2 blackouta na kraju, al bitnije je da je bar još 5 imena nadodano za uskocit u A momcad uz prethodnu u20 generaciju 50

08. lipnja 2019. u 23:14

Koje ludilo na Južna Koreja - Senegal, prvo Koreja izjednači na 2:2 u 90+8. Povede u produžetcima. I sad Senegal izjednači u 121. minuti. Penali.

cameosis
cameosis
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 9.888
08. lipnja 2019. u 23:16

koja bomba od utakmice između senegala i južne koreje. senegal do 96. minute 2:1 - izjednjačenje, onda u produžecima dobije treći i sa zadnjom akcijom u produžecima izjednači s fantastičnim golom. evo penali.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
narada108
narada108
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.453
08. lipnja 2019. u 23:17

utakmica za sladoku..ce...kako je Senegal igrao u produzecima - sve dugacke i visoke lopte - nisi se mogao nadati da ce  jos zabiti

[uredio narada108 - 08. lipnja 2019. u 23:23]
cameosis
cameosis
08. lipnja 2019. u 23:19

narada108 je napisao/la:

utakmica za sladoku..ce...kako je Senegal igrao u produzecima - sve dugacke i visoke lopte - nisi se mogao nadati da ce Senegal jos zabiti

Vidi cijeli citat

baš tako! i onda odigraju jednom kako bog zapovijeda i odmah gol.

narada108
narada108
08. lipnja 2019. u 23:30

vise nego dvojbeno ponistenje penala...znaci na U20 prvenstvima se primjenjuje pravilo koje na slicnoj razini kod seniora nikad nisam vidio u praksi

neko bi trebao napraviti video na YT....sabrati sve face igraca svih utakmica na velikim natjecanjima gdje su bili penali....uvijek znas prije ko ce fulati....ko ovaj kapetan Senegala

[uredio narada108 - 08. lipnja 2019. u 23:33]
cameosis
cameosis

ovoj zadnjoj dvojci treba opaliti lijepe dvije treske, kako oni idu izvoditi jedanaesterce. 44

koreji svaka čast, vratiti se u utakmici i u penalima mogu samo rijetki.

cameosis
cameosis
08. lipnja 2019. u 23:33

vise nego dvojbemo ponistenje penala...znaci na U20 prvenstvima se primjenjuje pravilo koje na slicnoj razini kod seniora nikad nisam vidio u praksi

istina, i ja sam se čudio da ovdje idu trenirati strogoću. s druge strane, onakvo izvođenje penala senegela ne zaslužuje ništa drugo nego kaznu, proliti vodstvo od dva penala koje koreja nije pretočila u pogotke.

danas su na ženskom sp-u poklonili španjolkama penal protiv južne afrike i tako ih pogurali do pobjede.