Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 4.257
28. rujna 2023. u 09:42

U subotu Futsal Dinamo - Torcida

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.

06. listopada 2023. u 20:45

zasto smo tako losi? zadnja pobjeda protiv njih je iz 2015.

[uredio narada108 - 06. listopada 2023. u 20:48]
danchy
danchy
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 31.113
07. listopada 2023. u 07:16

U utorak treba pobjediti kod kuce jer ce u protivnom opet u dodatne kvalifikacije, gdje ce opet tragicno ispast.

Facts don't care about your feelings
narada108
narada108
07. listopada 2023. u 13:47

ne samo to, trebamo dobit sve ostale utakmice, i u Slovackoj koja je bas ovim Francuzima oduzeli ta za nas potencijalno sretna dva boda

narada108
narada108
10. listopada 2023. u 22:13

poraz 1:2 u odlicnoj atmosferi dobro napunjenog Doma Sportova, ali kako, .pregrst sansi za nas ...ali....dvije amaterske greske Marinovica, kapetan momcadi, drugi tri sekunde do kraja, nemres vjerovati...sada visimo, jer i Slovaci su pobjedili tako da ce protiv nas bit maksimalno nabrijani

Vidi cijeli citat

Gledao sam valjda neku drugu utakmicu, jer sam vidio pregršt šansi za Francuze. Naši su bili očajni u 2. poluvremenu.

idemo je napisao/la:

Pa i da i ne... Bio sam u dvorani i u prvom poluvremenu Francuzi imali možda 2 udarca prema golu, a mi barem 7-8.

U drugom poluvremenu, nažalost, osim prvih 5 minuta nemamo nešto posebno za istaknuti. Ali da su Francuzi bili bolji, to nikako. Barem bod smo zaslužili.

Moram istaknuti i katastrofalni sudački kriterij, na 5 faula su morali barem jednog dosuditi, propustili su 2 namjerna igranja rukom Francuza, hrpu toga krivo dosudili. Baš loše... Uostalom, Francuzi su zabili za 1:1 nakon nesuđenog čistog prekršaja na centru...

A što se naših tiče, nekako imam osjećaj kao da je falilo ideje. Nismo iskoristili odlične naše pivote danas koji su jedini odigrali na nivou, pogotovo Sekulić. Ali falilo je podrške od drugih u udarcima prema golu. I Čekol defanzivno top jučer.

Šteta za gol na kraju, ali tako je kako je... Vjerojatno nam ni taj bod neće značiti ništa na kraju.

[uredio Vugi7 - 11. listopada 2023. u 08:53]
alkatraz
alkatraz
11. listopada 2023. u 14:15

nismo iskoristili priliku za prvo mjesto u skupini, a izbjegli smo u ždrijebu najjače reprezentacije europe. ukoliko se dogodi kiks u slovačkoj, dolazi u pitanje i playoff jer najgori drugoplasirani ne ide u playoff