Dokazano ovisan
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 13.338
04. svibnja 2024. u 09:16

Stvarno dobra utakmica, dobra atmosfera. Bila je i grupa navijača iz Omiša šta je zapravo jako dobro. Pretpostavljan da ih niko nije dira

hvala 👍🏿

esse quam videri. (marcus tullius cicero)

Sažetak jučerašnje utakmice Dinamo-Olmisum

Jučer su se igrale i polufinalne utakmice lige prvaka. Palma će braniti naslov prvaka , iako su tri minute prije kraja gubili 2 razlike. Drugi finalist je Barcelona

Izjednacili Omisani seriju

Dinamo bolji, ali nekonkretan. Ono sto je impresivno je da je Olmissum igrao s 5 faulova zadnjih 10+ minuta.

Life is tough, get a helmet man! Be offended!

Igrali su i u prvoj 17 minuta sa 6 faula. 😉

Jučer ih je Rozga na golu izvukao, Dinamo potpuno izdominirao. Ali kad ne zabiješ, onda primiš gol 2 minute prije kraja. To tako ide...

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 4.293
07. svibnja 2024. u 10:01

Dinamo bia bolji, Rozga zatvoria put golu i Olmissum na kraju uzea break. Sad ćemo vidit šta će bit u Omišu, zasad imaju veliku prednost ovom pobjedom, al Dinamo je predobra ekipa tako da ne bi nimalo čudilo da imamo i tu petu opet u Domu sportova.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.

Bellygunner je napisao/la:

Kod 2:0 pet minuta prije kraja Dinamo je uveo golmana igrača, to su tragično odigrali primili ostale golove praktički na prazan gol.

Olmisum cijelu utakmicu djelovao puno bolje i kvalitetnije.

Bellygunner
Bellygunner
11. svibnja 2024. u 09:30

Morat ću počet pratit našu ligu redovitije. Uvjerljivo naj natjecateljska liga u nas, bez puno repova i skandala, sa zdravim klubovima