Olmissum prvi finalist, nakon šoka u prvoj utakmici došli su sebi i pregazili Square, poklopilo im se dosta toga u PO, imali su za protivnike možda i dva najlošija kluba, vjerujem da bi im čak teže bilo protiv Pule koja igra kvalifikacije za ostanak u ligi, ali nebitno, Omišani imaju kvalitetnu ekipu, jedino možda malo nedostaje širine. Danas u Makarskoj ili dobivamo drugog finalista ili serija seli natrag u Rijeku gdje će se igrati 5., posljednja utakmica. Nadam se Baškoviću na golu jer bez njega u pravom izdanju Novo Vrijeme ne može puno.
[uredio Cri.Lu99 - 18. svibnja 2026. u 08:04]
Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.