Gdje su danas?

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
17. travnja 2009. u 00:16
a di je Miodrag Belodedić,taj je imao prebijega na stotine,Jugić,pa rumunjčić,mogo bi komotno u Holivud LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.06.2007.
Poruka: 205
17. travnja 2009. u 01:16
Goran22 je napisao/la:
mislim da je Kučko u stožeru Intera
Vidi cijeli citat
 
kučko je od prošle godine preuzeo funkciju instruktora NS Krapinsko-zagorske županije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2006.
Poruka: 22.201
17. travnja 2009. u 20:27
Goran22 je napisao/la:


Šerić - solidna igrača karijera, ali premalo u A repki.

Tudor - ozljede uništile veliku karijeru.

Šokota - veliki problemi s ozljedama

Leko - očekivalo se više

Mikić - puno manje od očekivanog (hrvatski owen)
Vidi cijeli citat


ovo za serica i tudora. dobra zeka.
sokota nije nista napravio u karijeri. nazalost. bas kao i balaban. bolje da su isli na modne piste.
za leku i danas lobiraju novinari. prosjecan igrac bio i ostao.
mikic pa owen. nije fer prema owenu. mika je fin covjek ali nogomet mu nije isao.
[uredio Mickey - 17. travnja 2009. u 20:28]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.952
17. travnja 2009. u 20:42
Mikic je mogao biti igrac za solidnu momcad Lige Petice, da su ga vodili neki normalni, a ne hrvatski treneri
 
oni inace svakog igraca koji pretrci 100 metara za manje od 20 sekundi gurnu na bok i naprave brzog beka... i Henryja bi pretvorili u beka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2006.
Poruka: 4.736
17. travnja 2009. u 20:47
Nekužin kako neko more reci ista protiv igraca za kojeg je Lippi reka da ima ono nesto i da je vjerojatno najtalentiraniji defanzivni igrac svoje generacije. A ako se ne varam Nesta je njegova generacija! (ili neko isto dobar)
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.952
17. travnja 2009. u 20:48
je, al je Lippi za istog igraca rekao i nesto drugo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
17. travnja 2009. u 20:50
gdje je anthony didulica? moga je branit za socceroos, a ovako se zayebo sa vatrenima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2006.
Poruka: 4.736
17. travnja 2009. u 20:52
ian wright je napisao/la:
je, al je Lippi za istog igraca rekao i nesto drugo
Vidi cijeli citat

...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2008.
Poruka: 758
17. travnja 2009. u 23:15
Mile je napisao/la:
gdje je anthony didulica? moga je branit za socceroos, a ovako se zayebo sa vatrenima.
Vidi cijeli citat
 
Joey Didulica je rezervni golman u AZ Alkmaar. Prije 3 godine je dosao iz Austrije u NL. Bio je skoro 2 godine izvan stroja od posljedica potresa mozga. Jason Culina ga je izbliza napucao u glavu na tekmi PSV-AZ, sto je najzalosnije to se dogodilo u zadnjoj minuti. Sada opet brani jer je prvi golman sam sebi slomio ruku, od bijesa nakon izgubljene tekme udario rukom po vratimaLOL
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
17. travnja 2009. u 23:30
Goran22 je napisao/la:

Bišćan - nakon Liverpoola pao na hnl razinu. izdajica reprezentacije.

Vidi cijeli citat
Cek varalica?   Njegov grijeh je tolko gori od Srne Olica i Balabana. Cak je ispao covjek jel je rekao sta je mislio.....   
  • Najnovije
  • Najčitanije