GNK Dinamo 2025./2026.

nowtocombo
nowtocombo
Mali dioničar
Pristupio: 16.02.2009.
Poruka: 5.090
06. studenog 2025. u 19:36

Klub bez trenera, bez golmana i bez bekova.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
06. studenog 2025. u 19:36

Sve je super, nista ne dirati

LUDBREG
LUDBREG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 1.490
06. studenog 2025. u 19:36

water strider je napisao/la:

To je to, možda promijeniti trenera na poluvremenu.😄

Vidi cijeli citat

I 5 igrača

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.146
06. studenog 2025. u 19:36

mimimimi je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

Za one koji krive trenera (pri čemu ga ja nužno ne branim), zanima me što bi oni točno napravili u situaciji kada Dinamo ima posjed i napada Celtin bunker. Koja točno promjena formacije bi tu nešto pomogla i na koji način?

Sve što ja vidim su igrači koji su (osim Hoxhe) podosta inferiorniji od protivničkih...

Vidi cijeli citat

Jesu,ali igrači Gorice,Lokomotive,Varteksa?
Vidi cijeli citat


Posljedica držanja posjeda, ranjiv si u obrani. Priznat ću, doduše, da ekipa psihološki djeluje katastrofalno, što može uvelike ovisiti o treneru.

Ali opet, kao netko tko voli vidjeti vic u igri, nekakav dribling, pojedinačni talent, baš me jako bode u oči nedostatak toga u ovom Dinamu (osim Hoxhe).

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.261
06. studenog 2025. u 19:37

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Nije Celta tako loša ekipa realno. Nije opravdanje za ovo trpanje, ali ne bi rekao da su loši.

 

Ovo je samo i isključivo Bobanova sramota.

Vidi cijeli citat

Pa nije uopće loša, što. Ajde moglo se ne primiti baš 3 gola u poluvremenu, ali nije ko da Dinamo igra s Kaštel Sućurcom. 

To su europska natjecanja, isto tako Dinamo može jednom imat dobar dan i natrpat neki drugi Celti usporedivi klub 

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
06. studenog 2025. u 19:37

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Nije Celta tako loša ekipa realno. Nije opravdanje za ovo trpanje, ali ne bi rekao da su loši.

 

Ovo je samo i isključivo Bobanova sramota.

Vidi cijeli citat

Tako je. Trebao je dati otkaz Kovačeviću prije mjesec dana. Ovako mu ugrožava zdravlje.

VIVA LA REVOLUTION !!!!
osukalic
osukalic
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.09.2010.
Poruka: 737
06. studenog 2025. u 19:37

Celta je klasa iznad i to se vidi, možda je i očekivano.

Problem je što mi u HNL-u ne izgledamo kao ovi protiv nas!

 

Nakon kakve igre?
Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.503
06. studenog 2025. u 19:38

Nadam se da ga budu smijenili u poluvremenu.

Ako ostane do Istre...katastrofa

SDfromZg
SDfromZg
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2021.
Poruka: 287
06. studenog 2025. u 19:38

Kovacivic je bivsi.

 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.385
06. studenog 2025. u 19:38

redscro je napisao/la:

Dominguez je valjda simpatičan pa se ne smije reći da je grozan večeras i direktno kriv za sva tri gola. 

Vidi cijeli citat

Nevistić, KTC, Goda većinska krivica za golove kronološkim redom.

  • Najnovije
  • Najčitanije