GNK Dinamo 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.433
23. lipnja 2026. u 16:32

Marginalizirani smo u HNS strukturama, pa kad je već tako, dajemo podršku kandidatima još jednog marginaliziranog kluba... 😂

https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/izbor-u-hnlu-crnko-uvjerljivo-dinamo-stao-uz-hajduk/163472

 

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.433
23. lipnja 2026. u 16:48

Što se tice dovođenja, navodno se planira sam za Livakovic platiti odštetu, a svi ostali koji dolaze trebalo bi biti slobodni ili doći na posudbu.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.555
23. lipnja 2026. u 16:56

antena je napisao/la:

Marginalizirani smo u HNS strukturama, pa kad je već tako, dajemo podršku kandidatima još jednog marginaliziranog kluba... 😂

https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/izbor-u-hnlu-crnko-uvjerljivo-dinamo-stao-uz-hajduk/163472

 

Vidi cijeli citat

Neželjeni blizanci

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
podstrana
podstrana
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.08.2023.
Poruka: 346
23. lipnja 2026. u 17:29

Sorry na malom spamu/offtopicu ali samo da se nadovežem na kolege Bellygunera i Antenu: vezano za participaciju dva najveća kluba u upravljačkim strukturama...da li je to neka "nevidljiva" zapovijed s viših instanci ili samo želja manjih klubova da pokažu prkos barem tu kad na terenu najčešće ne ide?🤷🏼‍♂️

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.936
23. lipnja 2026. u 18:11

nebitna funkcija 

vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
23. lipnja 2026. u 20:29

podstrana je napisao/la:

Sorry na malom spamu/offtopicu ali samo da se nadovežem na kolege Bellygunera i Antenu: vezano za participaciju dva najveća kluba u upravljačkim strukturama...da li je to neka "nevidljiva" zapovijed s viših instanci ili samo želja manjih klubova da pokažu prkos barem tu kad na terenu najčešće ne ide?🤷🏼‍♂️

Vidi cijeli citat


Naše trenutno vodstvo nije ni pune dvije godine u klubu, ne znam kako bi stigli k tome imati "nekoga" u strukturama van kluba. Velika većina su autsajderi u hrvatskom nogometu i HNS-u.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.397
23. lipnja 2026. u 20:51

Zamislite da imamo Ivana Nevistića i Ivana Nevjestića 😅

Ivano Nevjestić (14.5.2008.) potpisao je ugovor s Dinamom ✏

Još jedan igrač koji nastupa na poziciji stopera, već je bio igrač Dinama, a svojim odličnim nastupima u drugoj sredini ponovno se izborio za plavi dres 💙

I on će u nadolazećoj sezoni igrati za naše juniore ⚽️

Ivano, čestitke! 👏

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
jučer u 02:54

Ak Bati ovak nastavi zatvorit ćemo budget samo s njegovim postotkom, da je Englez sutra bi vrijedio 80 na TMu.

❤️

[uredio CROphantom93 - 24. lipnja 2026. u 02:54]
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
jučer u 03:18

A za Livija, ako Turci traže previše, nek klub pokrene akciju, skupiti cemo pare.

Kakav jebeni kralj. 💙

Bergkamp
Bergkamp
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 2.533
jučer u 09:14

CROphantom93 je napisao/la:

A za Livija, ako Turci traže previše, nek klub pokrene akciju, skupiti cemo pare.

Kakav jebeni kralj. 💙

Vidi cijeli citat


Idućem koji kaže da je slab s izlascima s linije treba samo pokazat kako je izletia na penalu protiv engleza 😁

Najjači golman sto smo ga imali 

  • Najnovije
  • Najčitanije