Nisam mislio da ubojstvo ili tako nešto da slučajno ne pomisliš, nego jednostavno da će ga se riješiti u stilu da se neće ništa desiti, a ovaj će lajati i lajati. Čovjek je najnaporniji političar bez premca, svi ministri oko njega barem neki kurac rade(ne kažem da je dizanje pdv-a dobro, dapače, ali ipak imaju nekakve konkretne poteze), jedino ovaj ništa. Koliko vidim u vezi školstva isto ne govori o nikakvim promjenama, a one su nužne i to ODMAH, odnosno već za iduću godinu. A ovaj se zajebava sa krokodilima koji su daleko veći od njega.
Jedva čekam vidjeti tu famoznu inspekciju.
EDIT: zaboravio sam sasvim na privatizaciju. Onda je po meni najvjerovatnija ako Jovanović popuši u svim svojim "mogućim" potezima. Time bi se stvarno mogao i riješiti Mamića, ali time pada u vjetar sve sa sociosom-zauvijek.
[uredio LuxAngelus - 25. ožujka 2012. u 19:36]