GNK Dinamo Zagreb 2011/12

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
28. ožujka 2012. u 22:01
marzi je napisao/la:
Prenga vs Prenga
Vele da je mali jako dobar...
Vidi cijeli citat


U kadetima je bio,ove sezone se je i on utopio u ovome sivilu juniora.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
29. ožujka 2012. u 12:34
http://www.24sata.hr/nogomet/cacic-na-iduce-uvrede-povuci-cu-svoju-momcad-s-travnjaka-259872

Kako mi ide na živce to njegovo bespotrebno u svakom hebenom intervjuju isticanje da je rođen u Zagreb kao da je s imenom grada Zagreba u rodnom listu kvalificiraniji i vredniji on nekoga drugoga...Na svako pitanje počne odgovarati s rođen sam u Zagrebu,dijete sam asfalta,još malo će skopirat i ovu najnoviju Mamićevu da je češće na ulici nego semafor....Ma nije mi sjeo taj lik nikako !
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.950
29. ožujka 2012. u 13:16
ne se uzrujavat zbog marioneta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2010.
Poruka: 360
29. ožujka 2012. u 14:11
rene higuita je napisao/la:
http://www.24sata.hr/nogomet/cacic-na-iduce-uvrede-povuci-cu-svoju-momcad-s-travnjaka-259872

Kako mi ide na živce to njegovo bespotrebno u svakom hebenom intervjuju isticanje da je rođen u Zagreb kao da je s imenom grada Zagreba u rodnom listu kvalificiraniji i vredniji on nekoga drugoga...Na svako pitanje počne odgovarati s rođen sam u Zagrebu,dijete sam asfalta,još malo će skopirat i ovu najnoviju Mamićevu da je češće na ulici nego semafor....Ma nije mi sjeo taj lik nikako !
Vidi cijeli citat

Ovo je postalo tragikomicno do granica boli 

Postavlja se samo jedno pitanje, kaj je sljedece? 

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.433
29. ožujka 2012. u 16:03
Kaže Vrbanović da su igračima isplaćene tri plaće i da su SVI bez ikakvih problema potpisali odgodu isplata rata iz ugovora do kraja 2012. godine. Nema niti jedne žalbe upućene Arbitraži HNS-a.
santana
santana
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2004.
Poruka: 2.333
29. ožujka 2012. u 16:09
antena je napisao/la:
Kaže Vrbanović da su igračima isplaćene tri plaće i da su SVI bez ikakvih problema potpisali odgodu isplata rata iz ugovora do kraja 2012. godine. Nema niti jedne žalbe upućene Arbitraži HNS-a.
Vidi cijeli citat


Zakaj bi i bilo?
Pa puni smo ko brod. 
Zakaj odgode? Kraj 150 milijuna kuna na računu?
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
29. ožujka 2012. u 16:17
antena je napisao/la:
Kaže Vrbanović da su igračima isplaćene tri plaće i da su SVI bez ikakvih problema potpisali odgodu isplata rata iz ugovora do kraja 2012. godine. Nema niti jedne žalbe upućene Arbitraži HNS-a.
Vidi cijeli citat


nešto je maminjo pričao kako su se dogovorili s igračima da financiraju klub tako da igrači pristaju da im klub fiksno isplati određeni iznos mjesečno, a ostatak plaće tijekom godine, tj. kada u klub stigne neka veća lova (prodaja igrača, LP i slično)
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
29. ožujka 2012. u 16:22
antena je napisao/la:
Kaže Vrbanović da su igračima isplaćene tri plaće i da su SVI bez ikakvih problema potpisali odgodu isplata rata iz ugovora do kraja 2012. godine. Nema niti jedne žalbe upućene Arbitraži HNS-a.
Vidi cijeli citat

puni ko brod, a plače na odgodu
http://ilovecocktails.si/
antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.433
29. ožujka 2012. u 16:23
Ne znam za to markoli, ovo piše danas u Sportskima, sitno i diskretno sa strane... Za razliku od nedavnog naslova preko cijele naslovnice da će Tonel tužiti klub. A nekima (vidi gore) i ovo je motiv za ismijavanje i pljuvanje. Tako je to kada se klub voli - previše! :)))
santana
santana
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2004.
Poruka: 2.333
29. ožujka 2012. u 16:40
QUOTE=markoli]
antena je napisao/la:
Kaže Vrbanović da su igračima isplaćene tri plaće i da su SVI bez ikakvih problema potpisali odgodu isplata rata iz ugovora do kraja 2012. godine. Nema niti jedne žalbe upućene Arbitraži HNS-a. 
Vidi cijeli citat


nešto je maminjo pričao kako su se dogovorili s igračima da financiraju klub tako da igrači pristaju da im klub fiksno isplati određeni iznos mjesečno, a ostatak plaće tijekom godine, tj. kada u klub stigne neka veća lova (prodaja igrača, LP i slično)
Vidi cijeli citat


U Dinamu se od početka vremena tako radi, ide mjesečno neki iznos, a (puno veći) ostatak se dijeli najčešće na tri rate.

Ovaj puta očito prolongiraju isplatu tog većeg iznosa do daljnjega.

I ovak kak je postavljeno, to čak i ne izgleda kao problem sa cash flow-om (npr. da imaju para, ali ne trenutno, čekaju naplatu, posudili su nekome, treba stići, blah)...

Ovak kako je postavljeno ispada da para nema, dok se nekog ne proda (cash flow problem se ne rješava na kraju godine, na kraju krajeva, ukoliko se zna da lova dolazi, može se posuditi ili faktoring ili kaj već rade i drugi klubovi)

Šteta, opet smo na "moramo prodavati da bi preživjeli", iako smo bez ijedne prodaje, imali 20 mil € više od Apoela u zadnjih 6 godina, a s prodajama i cijeli jedan Espanjolov ili Juveov stadion više.

Naravno, to nije problem, problem su skandiranje i grafiti.
  • Najnovije
  • Najčitanije