LuxAngelus je napisao/la:
Papa Bear je napisao/la:
Od igre sa krilima i inzistiranju na brzom protoku lopte u Vahinom 4-2-3-1 sistemu prelazimo na staromodni 4-4-2 romb gdje nema skoro nikakve igre po krilima i gdje se davi lopta u sredini terena, katastrofa.
Što se lijevog beka tiče rješenje je Manuel Pamić, a zašto ga se ne želi dovesti to samo Zdravko zna.
Vidi cijeli citat
Zašto onda ovo nikad nismo imali priliku vidjeti ? Kakva igra po krilima i kakav brz protok lopte ?
Jedino što je bilo kod njega dobro i to stvarno dobro je defenzivna igra(kad je protivnik imao loptu, igrači su se znali posložiti u obrani kako spada, a problem je što ljudi ne trpe kad se u HNL-u ni ne pokuša stisnut protivnika), ali ofenzivna igra je bila vrlo loša. Vrlo spor protok lopte, igra s krilima ali zapravo bez pravih ubačaja.
ti ocito nisi bas bio na utakmicama Dinama , kao sto kazes za sebe! jel znas ti sto je protok lopte?