Haremzg je napisao/la:
Mozda Zoki uvaljuje kojeg napadaca u njemacku :D Ali sve u svemu dobro je ovo. Bokila nije toliko nuzan, mozda je bolje da damo priliku Krami i Čopu, tojest sigurno je bolje.
Ako ode Vrsaljko doci ce desni bek vjeorvatno onaj Haićanin. Pranja ak uleti super.
Jedino je bitno da prodaju par igraca, Ibanez ak dode Pranja, Leko ak dode Maleš, Tomečak i Ruki mozda, Beqiraj sigurno. No prjelazni rok je dug, ima vremena, tko zna dal ce mozda i Brozovic otici...
i meni je to prvo palo na pamet, pogotovo kad se sjetim da su neki slabiji klubovi lani tražili Bequiraja.
Transfer Krstanovića je odličan ako je cifra točna. mislim da on nije imao manje od 300k € godišnje tako da je s godišnjom uštedom i zaradom od odštete klub u plusu više od 1m €.