Arhemid je napisao/la:
Zagorac vjerovatno brani u Bratislavi
Vidi cijeli citat
Da se mene pita Petković i Nevistić nek ne treniraju i ne igraju ništa do kraja reprezentativne pauze. Sve drugo je suludo.
20.11. nam je prva utakmica u kupu. Tu utakmicu nitko iz naših U21 i osobito A reprezentativci neće igrati. To je čak i dobro jer je to prigoda i za Cordobu, Mbukua, Bernauera i da sad ne nabrajam. Tko je god odredio da tad igramo kup, hvala mu jer mislim da nam je to dobro da Bjelica ne stavi previše igrača iz prvih 11 prije Rijeke.
I onda već 23.11. igramo s Rijekom i slijedi mega tjedan. Rijeka i Borussia doma, vani Hajduk.
[uredio Igram Managera sa Belupom - 03. studenog 2024. u 21:28]