Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2009.
Poruka: 911
28. kolovoza 2024. u 19:36

Znaci sve vise mislim da oni nisu nista posebno, koliko mi katastrofa stojimo defanzivno. Tu se ne zna ko pije ko placa. Petko Kule i Baturina se šetkaju. Oni stvore visak time sto dodaju loptu na desnu stranu. Kak mi nismo dobili gol, ne znam. Reci cete da serem a vodimo, al meni je gol u zraku svaki put kad predju centar

Vidi cijeli citat

Petljamo.. a mogli smo to bolje. ,,al.. dobro je.. Ogi visi.. Petko igra Hnl.. svi drugi.. ok.. Sučić.. te lopte,,jos mora palente  papat..

AdrianaLima fan
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 4.180

Ogiwara mora igrat zonu na 2 igraca vecinu vremena zbog nedovoljne podrske sa boka.  Razumljivo da se problemi desavaju.

Rijesenje je jednostavno. Ubaci Kolumbijca umjesto Petka i nek igramo 4 4 1 1. Problema vise nema.

[uredio AdrianaLima fan - 28. kolovoza 2024. u 19:38]
ZB10
ZB10
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.590

VolimDU1919 je napisao/la:

Ovo je gotovo, treba odmoriti sada par igrača za Rijeku, svega će biti na Rujevici

Iššš vraže hoćeš nas ureć, pu pu pu ✝️

Koga boli uvo sad za Rujevicu jesi ti svjestan šta pričaš?

Šta danas igra Petkovic

Dvije opasne kontre je složio svojim povratnim lopatama, koji mu je k...?

Poruka: 2.505

Jakir je opet pogodio s taktičkim inovacijama, ček i nevezano za gol pjace qarabag nije stvorio ni jednu priliku. Ogiwara je baš loš i na rubu crvenog uz žuti karton mmae koji je njegova odgovornost...ostaje nada da je oliveras barem solidan lijevi bek jer inače opet bez beka. Odličan rezultat za sada

Raskolnikov
Raskolnikov
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 31

Kakva golčina Markana, kao iz najboljih dana. Petko od početka sezone još nijednu utakmicu nije odigrao na svom nivou, nadajmo se da nakon reprezentativne pauze ulazi u formu. A može započeti i s njom u drugom poluvremenu.

U Ligi Prvaka smo, čestitke svima zaslužnima za to, od doktora SD Marića, trenera Jakirovića pa naravno do samih igrača. Ostaje samo za vidjeti hoće li Qarabag nešto napraviti ili će ovo biti jedan od najdominantnijih prolazaka u play-offu ikad. Ne pada mi napamet kad je neka momčad 45 minuta do kraja dvomeča imala 4:0.

LUDBREG
LUDBREG
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 1.230

Teo to kupi sve bez problema, Petko,  idi u ***ac tvoja ležernost, a mi gubimo živce zbog toga

ludikonj
ludikonj
Pristupio: 27.06.2015.
Poruka: 258
28. kolovoza 2024. u 19:39

Al ga serete po Ogiwari. Sam samcat je cijelo vrijeme na lijevoj strani, pomoći niodkuda i još je svaki put visoko u napadu kad imamo loptu. Gabriela nisam vidio u napadu, a u obrani mu pomaže Pjaca i Sučić. Ovo ne amnestira Ogiwaru od loših postavljanja, ali brate mili gdje je pomoć.