Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.07.2021.
Poruka: 69
12. rujna 2023. u 19:38

Gostovanje u Šibeniku bitno ne izgubiti, pa gledam malo taj Šibenik toliko uzdižu oni prospu 3:1 protiv Orijenta...Orijent prije par kola s igračem više dobije 4 komada...liga je takva da se imamo pravo nadati, a ekipa je dobra

16. rujna 2023. u 01:31

sta je sa obecanom dokapitalizacijom najavljenom od bosancica?

mladjo.vkci
mladjo.vkci
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.01.2014.
Poruka: 131
18. rujna 2023. u 20:25

Onako na prvu... unatoč lošoj igri, dojma sam da smo zakinuti za dva penala...

Poruka: 69
18. rujna 2023. u 20:29

mladjo.vkci je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Slažem se...ne svira prvi penal i odmah nakon toga primamo gol. Šteta što nam je vezni red očajan pa mali Bosak umjesto da stasa uz nekog mora sam igrati i na kraju rezultat jedna polušansa. Broj 9 samo izgleda kao nogometaš ostalo ništa. Šteta imao sam veća očekivanja za danas...možda preambiciozno

Đemba
Đemba
Pristupio: 03.11.2021.
Poruka: 412
19. rujna 2023. u 07:20

Dobro vas je  Pajac pokrao utakmicu sam gledao zbog Cvijanovica i Lišnica ,Cibalija stvarno loša ali opet  koliko god bili loši zaslužili ste više ,Pajac  dokazao da nemože sudti ni drugu ligu

23. rujna 2023. u 03:26

Sutra moramo dobiti tu prćiju od Zrinskog zato svi na stadion u 16:00!!!

Poruka: 601
26. rujna 2023. u 19:04

Lagano pregazili Zagreb i napokon osigurali tu 1/8 kupa,te nam za poklon dolazi Rijeka.S njima smo zanimljivo igrali i posljednju domaču utakmicu u prvoj HNL tamo davnog 13.05.2018,a rezultat je tada bio 0:0. Idemo po pun stadion i iznenašenje. SAMO VINKULJA

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.022
30. rujna 2023. u 16:46

Velikih 0:3 i velika tri boda protiv Orijenta, bravo dečkima i treneru. Bojim se i misliti šta bi se ovdje pisalo da je nama napravio sudac šta je njima u 50. minuti. 😁 Pusti prednost, njihov igrač bi išao sam na Kovačevića i onda vrati na prekršaj. Mogućih 1:1, ovako 0:3. Ali dobro, vrati se i nama nekad...