chercc je napisao/la:
palenta je napisao/la:
Nama treba novac sada,a problem je sta uplata nema,kasni Pescara,Al Itihad ne placa
Treba nam oko 40 milijuna kuna za rjesavanje situacije,i imamo jos 20 dana da toliko skupimo!
Vidi cijeli citat
nije baš, da mi je namjera provocirat ali uvijek se kunete u hajduk, uvijek je split najsportskiji grad na planeti, pa neka svako pljune 400 kuna, i da vas je 100.000 a to vas sigurno je, s obzirom na sve prije navedeno i riješili ste klub
Vidi cijeli citat
Nije problem, ja ću ih dati odma, ali neka se onda grad Spli odrekne svojih dionica u korist tih osoba koje bi skupile taj novac. Mislim što će im dionice, ako kao grad godinama nisu dali lipe, ako ne žele štititi svoju imovinu sa jebenim jamstvom za kredit od 30 mil kuna...
Uostalom prije nego što su prošli puta izglasali jamstva za duplo veci kredit...Paladino je rekao da će on jamčiti svojom imovinom ako treba, ali neka onda prepišu dionice na njega...
[uredio Leader - 12. listopada 2012. u 16:31]